Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suche vlasy

Príspevok v téme: Suche vlasy
diamant19

Dobry den.
donedavna som mala normalne vlasy, no zo dna na den ked som si ich umyla boli take ,,zlepene'' a mastne. skusila som vymenit sampon(pouzivam z lekarne) a prestala som pouzivat pripravky ktore som pred tym pouzivala. Nepomohlo to vlasy su stale mastne a na dotyk tvrde,hrube a trosku ,,lepkave''.
Pocula som ze pomaha olej zo zltkom no nenasla som ze kolko coho dat a kolko to mat na vlasoch. ak ste to niekto skusali kolko ste toho davali? a ak niekto mal taky problem a pomohlo mu nieco ine tak dajde vediet.
dakujem za kazdu radu

diamant19

dakujem za tu stranku :)

ak by mal niekto podobny problem ako ja tak vam odporicim umyt si vlasy a potom vlasy oplachnut s octovov vodou.
vcera vecer som to skusila a konecne mam normalne vlasy. :)

diamant19

takze mala som to vajcko s olejom + med 2 hodiny potom som to poriadne zmyla no stale su vlasy ,,mastne'' su sice jemnejsie ale mastne.
kupila som si aj ten b-komplex.a nemate nieco cim sa tej ,,mastnoty'' zbavim?? kupila som si este aj sampon La Roche-Posay KERIUM
Shampooing-Gél gélový šampón -poradili mi to v lekarnach (teraz som asi dva tyzdne pouzivala kerium ds)

alelala

nemusís zltok s olejom si miešať, daj si na hlavu majonézu :DDD ale fakt nesrandujem, prečítaj si na nete daj si do google :))) fakt to je dobré na suché vlasy

MAJONÉZA NA MIMORIADNE SUCHÉ VLASY: dve polievkové lyžice majonézy vmasírujeme do vlasov a po 10 minútach pôsobenia spláchneme. Majonéza vyživuje, zvlhčuje a dodáva vlasom lesk. Musí byť čerstvá a bez dochucovačov, hodí sa len pre mimoriadne suché vlasy.

Gaabc

Ahojte,
ja som mala zosvetľované vlasy,takže veľmi,veľmi suché.
Používala som Glisskur aj šampon aj kondicioner na suche a zničené vlasy,nula bodov,ale nedávno som si kúpila Glisskur v spreji a ten si neviem vynachváliť!!! krásne vonia a je super!

mozno poradi

ahoj,mne hrozne padali a presne v tom case sa mi vyhodil opar na ustach.nasadila som si b-komplex a vsimla som si,ze mi vlasy prestali padat uplne.skus si nasadit aj nejake vitaminy (ono je dobre vlasom pomoct aj z vnutra)a vlasy preplachovat v zihlvovej vode.

Yong

Ahoj, našiel som ten recept:

-rozšľaháme žĺtky(množsto podľa dĺžky a hustoty vlasov, také 2(+-) by mali stačiť.
-pridámy lyžičku oleja(môže byť aj slnečnicový, ale samozrejme je lepšie ak je mandľový, kokosový, olivovy atď.)
-nanesieme na celú dĺžku vlasov s výnimkov korienkov
-vlasy zabalíme do fólie(v mojom príade do igelitky), na to uterák/turbán/
-necháme pôsobiť tých 15 minút až polhodku
Zvlášť sa odporúča na blond vlasy, pekne ich vytieňuje a zosvetlí.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.