Moje vlasy=KATASTROFA!

Príspevok v téme: Moje vlasy=KATASTROFA!
mony.y

Ahojte, potrebujem a budem vďačná za každú jednu radu. Som už poriadne zúfalá. Mám vlasy dlhé po plecia,problém je však v tom, že mi už 5 rokov vôbec nepodrástli. Mám ich totiž velmi zničené od žehlenia, najmä končeky, ale pri korienkoch sa mi zasa velmi mastia, musim ich umývať každý druhý deň. Strihám si končeky tak raz za dva mesiace, ale moje vlasy aj keď rastú, vôbec to nevidno, pretože o koľko mi vlas podrastie, tak sa aj tak zlomí...Vidím, že mi rastú, pretože si vlasy farbím a odrastajú mi od korienkov....Už som vyskúšala všetky možné prípravky, aj lacné a bilinkové, ako aj drahé, rôzne prírodné recepty. Prosím vás poraďte mi ako sa mám o ne ešte starať aby sa mi nelámali a neštiepili. Už si ich vyše roka nežehlím a ani nefénujem! Budem naozaj rada, keď mi pomôžete ...

RIAART

Skúšala si už tekuté zlato OROFLUIDO ,..ono je na poškodené,..chemicky zničené vlasy,..vyživuje-hydratuje chráni dodava nenormalny lesk/nie však lesk mastných vlasov/

Zulah

presne tak.ziadne chemicke farbenie ani zehlenie ale HENNA!

plus zdravsie sa stravuj, popripade kokosovy olej davaj na vlasy..ale len vtedy, ked na druhy den nejdes nikde (lebo budu nenormalne mastne vlasy)

rob si kadejake domace zabaly a tak :)

ja mam tiez mastne vlasy dsot a vacsinou umyvam kadzy druhy den.niekedy aj kazdy den. je to okej
+ kazdopadne si kupuj setrnne sampony a ziadne silikony

drzim palce

jajaja295.

vlasy si nezehli, hennuj, skus uzivat revalid, ja som pouzivala fitoval vitaminy, na rast vlasov aktivator bioaquanol a nezehli si vlasy

mony.y

Pouzivam teraz brezovy dixy, ale neviem co robit s tymi koncami vlasov, lebo aj ked si ich odstrihnem o 3 cm, stale ostane moj vlas rozstiepeny, a potom sa v polovici dlzky, a tak mi mozu vlasy rast aj neviem ako rychlo,ale na dlzke to vobec nevidno :(

mony.y

snehuliacok, ja pivo milujem a doprajem si naozaj v dostatocnej miere, ale zial nepomaha...aspon mne nie na vlasy vobec nezabera

xy:)

nefarbit, hennovat, davat na vlasy domace masky, pouzivat kokosovy, arganovy olej a normalny sampon, napr. brezovy, zihlavovy. nezehlit, nefenovat nadalej.