Dlhé vlasy...Tak ako na ne ??

Príspevok v téme: Dlhé vlasy...Tak ako na ne ??
Izabelka_MT

Ahojte tak najprv začnem tým že stráááášne moc túžim po dlhých vlasoch len neviem ako si ich mám vypestovať ...Moje vlasy mám strašne zničené, zajtra sa idem dať podstrihnúť ku kaderníčke a prestávam si ich už aj žehliť a málo si ich farbím ..prosím poradte ako na ne ...veľmi chce dlhé vlasy ..svoje mám tak skoro pod lopatky ..ale zakaždým sa mi zlomia

denisaf

ahoj aj mne sa konecne podarilo vypestovaat si krasne dlhe hnede vlasy po akych som tuzila... uzivam revalid jem 2x tyzdenne ryby kazdy den orechy taky mix a hromadu zeleniny samozrejme aj maso :) fakt je to vidiet na vlasoch ale aj na pleti

xenia3974

odporucam podstihovat horucimi noznickami, konceky sa tak menej stiepia, a nejaku vyzivu, ja som brala proti vypadavaniu amitamin® Hair Plus a vlasy mi aj rychlejsie rastli a trochu zhustli, je to bez laktozy a lepku takze aj pre alergikov lebo aj ja mam na laktozu

Radka21

Tiež som sa po dlhej dobe premýšľania rozhodla si vlasy predĺžiť, ale ja len pomocou klipov. Objednala som si ich z clipinhair a kamoška mi ich potom doma nadpojila. Teraz si ich dávam vždy, keď spolu vyrážame do mesta :-)

SSSimona

Ja som spokojná s predĺženými vláskami. Moje mi nikdy nechceli narásť dlhšie než po plecia, tak som si ich nechala predĺžiť. Bála som sa či to nebude vidno ale moja kaderníčka mi ich urobila úplne super

portas25

ja na moje vlasy (do polky stehien) používam bezfarebnú hennu, z hennayvette.sk; ale ty asi chceš aj farebnú, či nie?