Ako dlho ešte vydržím?

Príspevok v téme: Ako dlho ešte vydržím?
Ponorka

Mám priateľa. Je to môj prvý. Milujem ho na zbláznenie. On mňa má rád, možno aj ľúbi, no už na začiatku vzťahu mi povedal, že bol šialene zamilovaný do bývalej, a mňa už tak rád mať nebude. Mám pocit, že ak to bude takto vždy, že ho budem milovať viac ako on mňa, budem sa len trápiť. Mám pocit, že ak by sme sa rozišli, mňa by to úplne položilo.
Stalo sa vám, že ste boli ten, čo miluje viac? môže takýto vzťah vydržať? Mám snáď čakať, či sa náhodou konečne nezamiluje ? sme už spolu 2 roky.

alenka_maxova

coze? Ze umries od zialu bez neho?? :D Inak, vies o tom, zeby sa ti zilo omnoho lepsie, keby si nebola na nom tak zavisla? Prosto si uvedom, ze tvoje stastie nezavisi od neho, ale od teba! Nikto ti ho nezaruci, len ty sama. Bud stastna len tak, sama v sebe, najdi svoj vnutorny pokoj, tes sa z toho, ze vobec si....a ked sa z teba stane vnutorne stastny a vyrovnany clovek, nebudu ta trapit tieto veci :)
No a k tej zamilovanosti...Pokial je k tebe mily, pozorny, tak nie je co riesit. Laska sa neprejavuje tym, ze ti niekto nosi kvety...ale uplne, uplne inak :)

Honey

Hmm :) Spomínam ako som sa dala dokopy ja so svojím.. tri roky ma lámal, nikoho iného nemal, chcel len mňa, samozrejme ja som ho stoj čo stoj odmietala za každým razom. Chlapec sa nedal a pokúšal sa ma zlomiť každý deň až mu to raz vyšlo.. a vychadza mu to dodnes :)

3 roky sme spolu :)

natusa42

ponorka mozno ho aj trosku chapem,asi ani ja by som nebola po tej skusenoisti ,co mam "normalna " v dalsom vztahu,lebo uz mam iny rozum ..:( chapem..ta dokonale ..a aj jeho ..
ale zase kde ty k tomu prides ?ze on ta nelubi tak ako ma ?akoi ty jeho ?
skus mu velmi nedavat najavo ,ako ho lubis,a trosku byz odmerana k nemu ...a uvidis,vyskusaj to ..-kazdy sa potom priplazi :) mam skusenosti s tym :)

Meretseger

Teraz už bývalý mi to povedal tiež a ja jemu takisto. Obaja sme totiž mali za sebou nepekné rozchody.
Napokon sme sa na seba namotali a všetky by bolo okej, keby som nebola hraničiarka a predsa len sa nebránila "riadnej" naviazanosti. Myslím, že som ho ľúbila menej než on mňa a skončilo to tak, že som ho párkrát pustila k vode, na Silvestra už definitívne. A to najmä preto, aby som netrápila jeho i seba.
No neviem, na tvojom mieste by som si našla partnera, s ktorým by to bolo rovnocenné. Po dvoch rokoch sa to nezmení.

Ponorka

Mám 20 rokov.
Keď to nie je tak, žeby ma neľúbil. Ja viem, že ma ľúbi, určite. Snaží sa, je hrozne dobrý, milý, slušný.Ale neprežíva tú lásku jednoducho. Berie to tak automaticky. žiadne prejavy lásky... napríklad viem, že s bývalou chodil len 3 mesiace.. a robil pre ňu všetko... chodil za ňou, dával jej kvety.. My sme spolu už dva roky a nedostala som ani púpavu. Povedal mi že takto po uši sa jednoducho už zamilovať nechce, lebo to vraj nebolo dobré.

natusa42

kolko mas rokov,Ponorka ?hm...chápem ťa dokonale..i ked ja mám úplne iný problém,ale tomu chápem,že .."nemozem od neho odist,lebo by si zomrela ",ja som tiez vo vztahu uz dva roky,neskutocne sa trapim,placem,zurim..raz mam depresie,raz nie...idem sa obesit z toho vsetkeho,ale pre ine veci ako vravim,myslim,ze mi viac skodi to,ze som s nim ako bez neho...

mylsis,ze by si zomrela ?ja myslim,ze nie ..ale je hrozne,ked ta nemiluje :( tak ako by mal :(:( ako ho milujes ty ..co teda na nom mozes milovat ?povedz mi ..ved mne by sa taky hnusil a kazdy druy den by som ho "vyhanala k tej babe ,co mal " ..k byvalej ..nezniesla by som aby ma malo lubil,alebo nebodaj,len " mal rad " ...to by som vazne nezniesla,som poriadne striktny clovek v tomto ..
ved prepana ...co bude o par rokov ?ver mi ,zamiluje sa do ienj zeny ...alebo skonci nakoniec s tpou byvaleou,ked sa nedokazal zalubit poriadne do teba ..do tvojej duse,srdca ,tvare ..tak potom sa to moze lahko stat s inou v buducnosti,takeho muza by som si nezobrala a jeho lasku si v ziadnom pripade nemozes vynutit :(:(
asi ste velmi rychlo spolu zaccali chodit predtym,nez ste sa spoznali..
od zaciatku bol takyto ?
riesila si to aj s nim ?ze ta to zoziera a tak ?myslis,ze je lepsie sa vo vztahu trapit ako byt sama a trapit sa bez neho ?ja ti poradit neviem ( to skor bola recnicka otazka) .--mna praveze miluje priatel viac ako ja jeho ...za mna by dal aj zivot ...ale proste ja ho uz nelubim ....sme v inej situacii ..ako vravim ..ale tiez trpím neuveritelne ...mam od toho az psychicke problemy,ale tiez sa s nim nedokazem rozist,aj ked chcem,prilis si ma "opantal " okolo prsta :(:(:( sama som z toho zufala ..neviem akio by som ti pomohla,ale dievca,skus uvazovat racionalne aspon ..ked uz nic ine ..a uvidis ,mozno nakoniec ..ja neviem,mozno si najdes ineho ,alebo on inu a vyriesi sa to same od seba,neviem ,co by som poradila,viem len tolkio,ze ta obdivujem,lebo byt v takom vztahu,kde viem,ze som"ta druha " musi byt priserne ...

Brenda

Ponorka
utekaj od neho co najrychlejsie,nikdy neni dobre aby zena ci baba lubila ci milovala viac ako muz ci chlapec.ak ti na zaciatku povedal ze teba nebude mat az tak rad ako byvalu tak to nikdy nebude dobre.neries takeho chlapca su aj lepsi ktori ta naozaj budu lubit.

jardusa

ked ste spolu dva roky a stale mas takyto pocit tak naco si s nim prosim ta ? a ked ti povedal ze ta uz tak rad mat nebude ,,, ja by som nechcela byt nikdy ta druha akoze ,,, ale to uz sa musis rozhodnut sama a musis sa s nim hlavne porozpravat ,, ci to uz vie tak citit ako predtym ,, vela stastia prajem