Vlasy spalene peroxidom

Príspevok v téme: Vlasy spalene peroxidom
peroxidka:-(

splaila som si vlasy peroxidom ... ano viem, som sprosta, je to moja chyba, to vsetko viem, teraz nechcem pocuvat nadavky, ale potrebujem rady, skkusenosti ake s tym mate... lebo mi na hlave ostanu 4 cm vlasky... :-(
vlasy mi po kusoch, cele pramene ostavaju v rukach! je vobec mozne aspon zabranit tomu, aby sa vsetky zlomili??

emilynight

Ahojte prisli ste na nieco? Lebo son zuuufala. Pomoze mi kadernicka? Ja Sa bojim ze to ide aj s korienkami zafarbenie tmavou pomoze?

verca122

Nieste samé :) Aj mne spalila kaderníčka vlasy a to mi chcela z čiernej zafarbiť vlasy na svetlo hnedú,tiež som jej zaplatila:/.Lenže ako som sa bola objednať mi naslubovala že ma nane nejaky prostriedok na vypalenie čiernej ževraj nieje to ako peroxid, ževraj to neničí vlasy,ale dopadla som ako dopadla a teraz sa mi moje krasne vlasy po pás nevrátia.Dnes ich mámm síce ako páperie ale farba je celkom pekná to som si dala Palette intensive color cream-Zázvor W6 a z oranžovej je pekná farba konečne :)

peroxidka:-(

ja mam celu radu ciernu od gliss kur aj vsetky mozne pripravky takze to budem teraz na ne davat...
som teraz zlta jak kura mam taky vlas, ze tazko sa to odfarbuje a som oranzova na spodkoch, vyzeram jak...
a presne mam tu hlavu jak stale neupravenu akoby som mala na hlave chemlon :-(
najradsej by som sa prefarbila to je uplne jedno na aku, iba s tymi farbami co neobsahuju peroxid ale neviem neviem co to spravi...

jankaaaaaaaaa

asi sa uz s tym neda nic urobit. ked je vlas uz taky naruseny :/ alebo si skus kupit nejake sampony a olejceky na obnovu vlasov, gliss kur v tom ciernom obale je super, cela ta rada je na velmi poskodene vlasy myslim

taffy

neni si sprosta,ja som sprosta lebo mne kadernicka spalila vlasy peroxidom a este som jej aj zaplatila :D lamu sa mi a vsede vyskakuju. stale MAM TU HLAVU AKO NEUPRAVENU ide ma .....