Dom na kľúč

Príspevok v téme: Dom na kľúč
lucky222

Má niekto skúsenosť s takýmto domom??
Chceli by sme nový dom, ale kedze sami si ho nepostavíme, rozmýslame nad takouto moznostou, len nevieme či je správna.
Vyhladli sme si uz jednu firmu kt. dokáze za par mesiacov postavit 4-izb. dom len za 40 700€...no neviem či mam tomu verit, lebo tá suma sa mi zdá privelmi mala...vedel by mi niekto poradit? alebo nejakú podobnu firmu odporucit?

Budem velmi vdačná, ďakujeeem :)

george303

Tiez mam znameho ktory takto postavil dom normalne urobil zaklady a dom mu priviezli na 2 kamionoch postaveny bol za 2 mesiace ... vysiel ho tusim 55 000e ale to iba cista stavba vnutro vybavoval dost luxusne a cele ho to tusim vyslo na 100 litrov ... Je na nerozoznanie od normalnej stavby a zivotnost cca 70 rokov ... Nemal som v taketo domy velku doveru ale ako som to vydel a teraz vydim vysledok tak som povedal ze ak raz budem stavat dom tak iba montovany ....

??!!??

tote je fi ktorú som pozerala a chcela tiež stavať dom....super cena, ale treba pozreť aj čo NIE JE v cene .....a to nás odradilo, pretože doplatok za to čo nie je v cene by sa vyrovnal barz akému inému domu v inej firme. tak asi tak. cena by bola potom raz taká cca !(živnostník maliar murár, ....)

dada.

kamarát má..predal byt, čo to doložil a dal si postaviť. Je nadmieru spokojný. Cena super, rýchlosť výstavby je pár mesiacov ( i neho 4 ,mesiace)..má aj krb...a vobec to nie je vidno, že je montovaný..ani na dotyk to necítiš, ak chytíš stenu...
ak by som mala stavať, len takto..

mimochodom a len prízemný, dokonca aj bez schodíka...je to super, najma ak mnyslíš na starobu.

martinmlm

Zateplenie? Ak sa stavia nový dom, nie je lepšie použiť tehly kvadre čo netreba zateplovať?
El. kúrenie? Len ako doplnkové.
Podlahy 6mm?
Vodovodné batérie mám termostatické a iné nechcem.
Toť recenzia od Martina.

Blondula

to su tusim tie domy,co maju "zivotnost" 10-20 rokov ?? su lacne a na blizku ma jeden tiez takyto dom,ale ja som ho nevidela...