KONDOM vs. ANTIKONCEPCIA...prosim radu

Príspevok v téme: KONDOM vs. ANTIKONCEPCIA...prosim radu
sisi55

S mojim priatelom mame pravidelne sex a ja naozaj nemam chut otehotniet. Zatial pouzivame len kondom ale premyslam aj o hormonalnej antikoncepcii. Nechcem ju ale vobec zacat brat, pretoze mam pocit, ze to nie je moc zdrave. Nechcem sa dopovat hormonmi. Viem, ze je mnozstvo druhov co nie su az tak drasticke ale ajtak sa obavam, ze priberem alebo podobne problemy. Zatial sa dost spolieham na kondom a i ked pouzivame len naozaj kvalitne bojim sa ci je to spolahlive.

500XKA

rozhodne kondom - je to akasi mechanicka bariera bez zasahu do vasho hormonalneho systemu ... my ich pouzivame uz treti rok zo superlove take tie durex extra thin a sme spoko - sex si uzivame a nie sme tehotní

arriela

tiez beriem lindynette ako aaa..a presne to iste..necitim ziadnu zmenu..ani plet,ani vaha,ani nalada,
len bezpecny sex:)

aaa21

Ja beriem HAK Lyndinette .obsahuje male mnozstvo hormonov.som s nou spokojna.nepribrala som vobec vlastne sa mi nou nic nezmenilo ani neuskodilo.spokojnost.urcite by som s kondomom neriskovalaa bez je to viac precitenejsie.takze ja som za HAK

zuzi

ja mam aj ten problem,ze pri milovani s kondomom sa nedokazem uvolnit a sex si vobec nevychutnam.a prerusovany sex zase nemam rada.takze to zostava jedine na HAK

marianna1

caute mam 19 rokov a stale s priatelom pouzivame kondomy. vyhovuju nam. pretoze priatel mi nedovoli nicit si telo s horomonalnou ani so ziadnou inou antikoncepciou :) mam chapaveho priatela :)ak si nechces znicit organizmus tak s uzivanim hak este pockaj alebo ju neber vôbec

miska777

hak je svinstvo! uz nikdy v zivote nechcem! pribrala som 12 kil mam hnusne ponatahovanu z toho kozu na celom tele, strie no je to otrasne. plet je ako tak v poriadku. a mavam navaly do hlavy z toho a nepravidelny cyklus co ma dost stve. teraz som ju vysadila a uz som 2 kila schudla :)uz nikdy si ju nedam predpisat je to to najhorsie zlo a radim ti nedavaj si ju ani ty lebo viac ti moze uskodit ako pomoct! pokial kupujes durexy (nie farebne) tak sa nemas coho bat tie su spolahlive

levandulka

ja som brala hak ale musela som vymenit. po vymene som zase musela vymenit :( nic mi nesadlo byvalo mi z toho zle :( ono ta to dobre chrani ale skodi to :( ja som za kondomy a aj ich pouzivam. napriklad kamaratke sa z hak urobila cysta v prsniku a uz ich nemoze brat. tak z tychto 2 skusenosti ti radim zostat pri kondomoch.