Veľmi mi chyba osudová láska osudová žena môjho života

Príspevok v téme: Veľmi mi chyba osudová láska osudová žena môjho života
AleQx

Začiatkom a úvodom môjho nasledovného písania určite by som poznamenal ,že nemá význam tu veľmi popisovať sám život.

Preto lebo čitatelia uvedenej mojej myšlienky si vytvoria vlastné osobité názory a názorové úvahy a nechcem tu popisovať nejaké životné úvahy ako celku.

Sme tu rôznorodých názorov sme tu rôznorodých myšlienok sme tu rôznorodých vlastných spôsobov života sme tu rôznorodých pováh a predovšetkým sme tu rôznorodých životných problémov

Hlavný predpoklad môjho príspevku spočíva v uvedenom názve prosím píšte svoje vyjadrenia akéhokoľvek názoru píšte svoje pripomienky k uvedenej téme zároveň odkazy

Ďakujem

alenka_maxova

Presla som dakymi vztahmi, ale nikdy to nebolo ono. Tahalo ma to stale k niekomu lepsiemu, na mojej "frekvencii", s mojim myslenim a s rovnakym citenim. Stretla som ho pred rokom a pol. Nadherna laska, ktoru som si pritiahla do zivota, pretoze som po nom tak moc tuzila :)Ked tak velmi po niecom/niekom tuzis, pritiahnes si ho do zivota. Tak ako si pritahujeme choroby, nehody, stastie, nestastie, tak si pritahujeme i lasku...Staci byt vnimavy a vsimat si, ze po case su nase zelania alebo "nezelania" vzdy vypocute...