Keby som si znova vyberal povolanie, bol by som radsej ...

krtko-lampa

Sonja012 pekne povedane :D hhh ... a ja by som tiez bol politik a ludi by som tak oj****val :D a hral sa zo slovickami a sam by som mal vilku, dzip, bazenik a bolo by mi dobre :D ... kks za tie prachy by mi to stalo, skoda, ze sa len nepodarilo :( ...

Neda sa dakde nastupit ako JUNIOR POLITIK OKRADAC, za 5-10 rokov SENIOR A SNY SPLNENE :) ...

Sonja012

...bola by som právnička - expertka na trestné právo a každeho by som pojeba.a:Da okradala tak ako to robia politici:)
...alebo by som bola kožna lekarka....

Joo

beata
no ana mas pravdu ,ale internet, virtualna realita ,digitalna technika su vydobytky dneska .... zlepsovaky a prevratne technologicke vytvorili medzi nami, tak trosku priepast ...... internet pouzivam v skole ,praci ,komunikujem vdaka nemu s rodinou
....vies , ja nezijem na "iranskom vidieku" takze tieto "vymozenosti" su pre mna potrebne ....... (ale ano ,tak trosku nechavame mozgove bunky "degradovat na drate" (PC) ........ :-)) )
to co si pisala o rodine ,tak to bolo za 100 bodov ...... este rodinu nemam ...... ktovie mozno ,ked si zalozim rodinu ,budem i ja zakvacena na PC a budem si vedoma toho ,ze doma mam to "svoje iste" pokial sa jedneho dna nezbali a neodide k inej ........ a potom PC pomahaj !!! .....napisem vam ,aka som "ubolena zena" :-P

moj nazor na jajku je taky ,aky je a nezmeni sa ..... ona vie preco ...
(ale niekedy v temach pise moc pekne a rozumne)

...... nemam uz co o tomto pisat ..... je to pre mna pasé

beataXXX

jajka urcite som ta nechcela mojim prispevkom inzultovat. Naozaj to neber v zlom, mozno som len ina generacia a nechapem, ako sa da vsetko stihat, ked je clovek stale na internete. My sme s muzom robili vzdy vsetko spolu a nestranili sme sa jeden pred druhym, lebo kriza vo vztahu zacne hned vtedy, ked si zacne zit kazdy svoj zivot osamote a to je aj formou surfovania na internete, kde sa tato aktivita robi vylucne bez partnera. Vidim to na mladych kolegyniach, su stale na facebooku, pokeci a potom sa cuduju, ze si partner/manzel nasiel milenku. Kazdy muz musi byt doma obletovany(nemam na mysli na veceru 3 hlavne chody, ale aby citil zaujem o seba zo strany svojej manzelky, aby citil pochopenie, lasku, pohladenie...) V dnesnej dobe je vela slobodnych zien, ktore poluju na takychto muzov, vidim to dennodenne v praci, ked muz je ako babo a potrebuje sa niekomu vyplakat a vacsinou take kamaratstvo prerastie v lasku, aj ked zo strany zien je to dopredu naplanovany surovy boj o ziskanie si chlapa, ked vidia, ze je nestatny, lahko dostupna korist a potom nastanu smutne rozvody.
Joo urcite som sa nikomu nechcela starat do manzelstva, rodiny, ale je to len moja bezmocna snaha o zvratenie (ne)fungovania tejto spolocnosti. Zakladnou jednotkou statu je rodina a kedze nie su stabilne rodiny, ako ma potom fungovat stat?
Niekto si po precitani mojich prispevkov povie, ze o com ta stara toci a niekto si mozno povie, ze ta pani, ktora zije 29 rokov v statnom manzelstve ma kusok pravdy-tak pre tych boli adresovane moje slova
Este raz sa ospravedlnujem, ked som niekoho urazila, nebolo to myslene v zlom, len uz nemam silu pozerat sa na to, co sa okolo mna deje a tak som to citila, ze sa musim ozvat