Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý

Príspevok v téme: Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý
Fero M.

Ahojte všetci, ani neviem sám prečo tu píšem. Možno ma niekto pochopí, niekto povzbudí, neviem..

Pred paru mesiacmi sa mi skončil dlhoročný vzťah, všetko bolo pekné, milé zlaté. Nastali však časom problémy z jej strany a všetko sa začalo rúcať. Prečo? Neviem. Nevyrovnanosť, nervozita, zmeny nálad a ja som nevedel ako jej pomôcť. Nájdi si inu, si priliš dobrý je veta ktorú nechce počuť nikto.
Voláme si píšeme doteraz, rozišli sme sa v dobrom, ale neviem sa stým zmieriť, lebo neviem kde som spravil chybu a čo mam na sebe napraviť..
Stále sa snažím, volám, píšem, túlim sa, milujem, neflirtujem, pijem raz za 3 mesiace, nefajčím, mám dobru prácu, som zdravý, vysoký, tmavý, vraj sympatický, cvičím a robim všetko čo len môžem pre milovanu osobu.
Našiel som si teraz novu známosť, od začiatku počuvam, že takého vždy chcela, že aký som, že to asi ani pravda nie je ale čo mám z toho? Zase sa opakuje to že 4 dni je dobre a potom 2 dni má zmeny nálad, nevie či začať vzťah či nie atd..
Nechápem to už.. Neviem či su ludia takí, alebo ja mam smolu alebo neviem...

Chcem milovať, dať všetko tej druhej a len mám stále viac pocit, že ak budem odmeraný s chybami, tak to je práve to čo ženy paradoxne hľadajú...

Fero M

Ano byvame uz spolu a vsetko je pekne :-):-) Tesime sa a ten pocit ked pridem domov a zavesi sa mi na krk ze konecne som doma je pocit za vsetky peniaze...
Takze spokojnost a zaroven starosti ale len prijemne :-)

Dzony_Bravo

Frantisek musim ti podakovat za zalozenie tejto temy. V mnohom som sa nasiel. V mnohom si ma prekonal :) (nastastie). Riesil som nieco podobne zopar dni, no po prestudovani celej tejto temy som dostal vela odpovedi, ktore ma posunuli dalej. Islo hlavne o odpovede tych ludi a tie tvoje reakcie :))

Tak snad ti ten vztah vydrzi dlho. Dufam tiez, ze si budes viac vazit a milovat seba!

Drzim palce :)

PS: To bol ako nejaky roman... takze nakoniec ta holka ide byvat s tebou do toho isteho mesta?

Fero M

A to ešte dodám, že som sa dozvedel (nie na moj popud, ale od kamošky, ktorá s tým začala sama prvá), že kamarát, o ktormo mi exka stále vravela, že nič nechce a bla bla a aj sa tak tváril voči nej, je už s nou :DD
takže moja inutiícia a pochybnosti a všetko to podozrievanie ktoré som mal voči nemu a jej naivite, ktorou vtedy a aj teraz ovplývala bola pravda....
Sladké reči kamarata z azetu z rovnakého mesta a jeho nevtierava taktická namotávačka zabrala :DD

Fero M

No musel som sa zaregistrovat, neviem prečo zamkli tému...

No tak s bývalou už nevolám, nepíšem, dokonca ani na meniny sa neozvala, takže ENDE.
S terajšou sme oficiálne spolu a v blízkej dobe spolu oficiálne bývame, našli sme si podnájom, tak sa tešíme obaja :))

Carie, daj sa vyšetrit.
1. nič som netajil pred priatelkou nepýtala sa
2. sám som nevedel, čo je, pretože sme oficiálne spolu neboli aj ked to tak vyzeralo
3. nemal som s nou vtedy sex, tak zabudni na to že som ju využíval
4.dávno som do ex zamilovaný nebol

tvoja kvetinka

Ako si na tom momentálne? Telefonuješ ešte s bývalou alebo sa tvoj nový vzťah ak sa to dá takto nazvať si posunul na vyššiu métu?

Carie. Každý človek je z časti egoistom. Doležité je byť v prvom rade ním vo vnútornej sfére a vonkajším vplyvom skôr venovať energiu rozumu a inteligencie. Snád najdôležitejšie je ostať tým kým sme. Treba brať na ohľad, že každý človek sa skúsenostami a myslením vyvíja. Je na každom z nás čo si z čítania, skúseností, príhod vsugerujeme do hlavičky a ako sa budeme správať :o).

Carie

Ty si hrozne nevyrovnany. Tu novu babu raz nazyvas svojou priatelkou, potom si vzapeti seres do huby a napises, ze to tvoja priatelka zatial nie je. A kto to je? Kamaratka na sex ktora ti ma pomoct preklenut toto odbobie, ked si furt zamilovany do svojej ex a stale cakas, kedy sa k tebe vrati a ju len vyuzivas? Tajis pred nou tvoje pravidelne telefonaty ex, klames jej, ale inak sa citis ako strasne dobry a citlivy. No ku komu, mozno jedine tak sam k sebe. Egoista.