Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý

Príspevok v téme: Diagnóza: Príliš dobrý a citlivý
Fero M.

Ahojte všetci, ani neviem sám prečo tu píšem. Možno ma niekto pochopí, niekto povzbudí, neviem..

Pred paru mesiacmi sa mi skončil dlhoročný vzťah, všetko bolo pekné, milé zlaté. Nastali však časom problémy z jej strany a všetko sa začalo rúcať. Prečo? Neviem. Nevyrovnanosť, nervozita, zmeny nálad a ja som nevedel ako jej pomôcť. Nájdi si inu, si priliš dobrý je veta ktorú nechce počuť nikto.
Voláme si píšeme doteraz, rozišli sme sa v dobrom, ale neviem sa stým zmieriť, lebo neviem kde som spravil chybu a čo mam na sebe napraviť..
Stále sa snažím, volám, píšem, túlim sa, milujem, neflirtujem, pijem raz za 3 mesiace, nefajčím, mám dobru prácu, som zdravý, vysoký, tmavý, vraj sympatický, cvičím a robim všetko čo len môžem pre milovanu osobu.
Našiel som si teraz novu známosť, od začiatku počuvam, že takého vždy chcela, že aký som, že to asi ani pravda nie je ale čo mám z toho? Zase sa opakuje to že 4 dni je dobre a potom 2 dni má zmeny nálad, nevie či začať vzťah či nie atd..
Nechápem to už.. Neviem či su ludia takí, alebo ja mam smolu alebo neviem...

Chcem milovať, dať všetko tej druhej a len mám stále viac pocit, že ak budem odmeraný s chybami, tak to je práve to čo ženy paradoxne hľadajú...

Maoam

Fero, hej citala som vsetko. Tak ak si pochopil, tak uz to len aplikovat v praxi :D.
A na sluby never. Dolezite su vzdy fakty, ciny, spravanie. Nie reci.

Fero M.

maoam EšTE SOM ti odpísal, neviem ako často tam chodíš tak preto tu..

Tak držte palce no, niečo mam zase naslubovane, tak som zvedavý, ale ako som písal, jedným uchom dnu druhým von. Teda ak sa zblázniť nechcem :D

Fero M.

DAj email a všetko ti tam vysvetlim, tu to nemôžem rozpisovať, už som na tom raz pohorel......
Na jednej strane ta tu ludia z....ú že čo tu pisem, že keby to ona čítala a na druhej strane ak napíšem v hmlistých vetách, tak zase som .... lebo nikto tomu nerozumie :D