Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prestante s tymito radami

Príspevok v téme: prestante s tymito radami
takuzdost

omg. vzdy, ked niekto pise nieco typu ,, neviem zit, nechcem zit, spacham samovrazdu, nema to zmysel, zivot je nanic, nevladzem zit", viete si predstavit, ake je protivne, ked pisete ,,niekto iny by za tvoj zivot dal cokolvek, niekto iny chce zit a nemoze a ty si ho nevazis, kolko ludi je chorych a dali by vsetko za tvoj zivot".. moj boze, viete ake je to otravne? nemozete s tym prestat? je to uplne nepodstatne, iba nejaky inteligentne znejuci zvast. Fakt je to hrozne otravne. A to nepatrim k ludom co by dostali takuto radu, ale na akukolvek podobnu temu kliknem, vidim tam takychto mudrcov s uplne rovnakymi radami.

3nttt

takuzdost - lenze taku pomoc ktoru ti ludia potrebuju musia hladat u odbornika a nie na fore. ja na taketo diskusie nereagujem pretoze tiez neviem co by som poradila. ale keby som musela tak pravdepodobne tiez tie vase nenavidene rady...

takuzdost

ah jo. ludia. tu nejde o to, ze to mate schvalit... ale o to, ze nicomu nepomahate, nehovorite nic nove, nic potrebne, nic co dotycny nevie a pravdepodobne ho to trapi..
tato stranka je pre ludi co potrebuju pomoc, a ked clovek pise o samovrazde, tak je asi zufaly a potrebuje/ziada o pomoc. Neprosi vas o moralne zhrnutie ani statisticky vypocet ani cynizmus alebo co. Samozrejme ze samovrazda nie je dobra, ale poznate tu ezopovu bajku? Ked sa chlapec topi v rieke a pride k nemu starsi pan a zacne mu vycitat, ze vliezol hlboko, ze si mal davat pozor, ze siel daleko od brehu. Chapete, ten chalan nepotrebuje moralizovanie, ale pomoc. Nebudem hovorit, co by ste mali pisat, kludne piste aj to co doteraz, ale myslim ze vam nedochadza aka obmedzena je to rada.
eam- zlatko :)

Deria

Ja sa pytam, co chcu vlastne pocut ti, ktori tu pisu o svojich depresiach a samovrazednych umysloch? Preco sem potom pisu, ked nechcu prijat pravdu a realitu? Predsa nemoze nikto, kto sa chce zabit ocakavat, ze mu to tu niekto schvali.

J111

Tak to je na zamyslenie. Je tomu uz cirka 3 roky, co mi to povedala, ale dodnes si to pamatam. Asi jej len drbalo, tak ako aj mne:D
Potom tam cirka hodinu stravila s jednym klientom a ten, ked vychadzal, tak si vytahoval zips:D
Co tam asi robili?...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.