Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znamienká

Príspevok v téme: Znamienká
znamienko

Zdravím, môj problém sú znamienká.

Mám 2 veľké znamienka- jedno na ruke a druhé na pleci. V lete ideme na dovolenku a doktorka povedala, že si ich mám dať vybrať lebo môôžem dostať rakovinu kože. Lenže ja mám strach 1. že to bolí

2. ako mi to budú rezať

3. ako dlho sa to bude hojiť, a ešte aj iné príznaky.

Veľmi rada by som bola kedy ste mi pomohli.

Ďakujem ešte raz.

ele

a este surne, potrebujem vymenny listok od praktickeho lekara? Tusim sa to nedavno menilo, ze uz netreba, no nie som si ista. Diky.

ele

Ja tiez idem na znamienka, odporucate skor plastickeho chirurcha, alebo obyc chirurga? Popr. ak by ste mi vedeli niekoho doporucit, takeho, co to vie vyoperovat bez jazvy, tj. s vnutornymi stehmi. Jedna sa o cca. 20 znamienok roznych velkosti. dik za rady.

Chester

Nedávno som to absolvoval, takže:
1. Jediné, čo ma "bolelo" resp. štípalo, bola tá injekcia na umrtvenie. Nie to pichnutie, ale to, keď mi vstrekoval tú látku-to dosť štípalo, ale len cca 5 sekúnd. Samotné rezanie som absolútne necítil.
3. Po dvoch dňoch som si mal dať dole prelepenie a už sa normálne sprchovať. Štichy som tam mal 11 dní, vyberanie nebolelo. Bola to rýchlovka.

ojka.

súhlasím s vyjadrením kolegyne inko (((:
1) nebudeš cítiť nič, len tu injekciu a to tiež len trolinku...
2) nooo budú ti to rezať poležiačky, budeš ma komfort ((:
3) mne sa to zvykne hojiť cca 10 dní... sem tam viac, sem tam menej (:
O pár dní si možno ani nespomenieš, že si ich tam mala, takže len smelo do toho (;

*inko

1. na celom zakroku "boli" iba injekcia, ktorou ti znecitlivia okolite miesto
2. to nechaj na lekara :D
3. ja som to mala prelepene dost dlho, mne sa celkovo tazko hoja rany
uplne v klude si to daj vybrat, budes spokojnejsia, nebudes mat s tymi znamenkami v buducnosti problem
a cely zakrok trva chvilocku,tak nebud poseroooo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.