Ako mám pribrať?

Príspevok v téme: Ako mám pribrať?
peťo3654345

mám 18 rokov, 176cm a 50kg a je to na mne velmi vidno. nemám žiaden tuk ani svaly. som vychudnutý, ako keby som vôbec nič nejdedol

pritom:
1. jem raňajky, obed a včeru takú ako môj oco, čo má 95kg, niekedy zjem aj viac
2. jem vela kalorikých sladkostí, každý deň jem sladkosti
3. jem zeleninu, ovocie a každý deň jogurt
4. pijem len kalorické sladené malinovky(7up, cola) nikdy nepijem nič light, okrem toho pijem čaj so 4 lžičkami cukru a kávu z 3 lyžičiek nescy, 3 lyžičiek kakaa a 4 lyžičiek cukru
4. podľa vyšetrení nemám nič so štítnou žlazou
5. 2-3 krát do týždňa jem kalorické velké menu vo fast foode

nevadí mi, že môžem jesť a nie som tučný, ale vadí mi, že som vychudnutý a nedokážem pribrať ani kilo. mám chudú tvár, ruky, ranemá hruď aj všetko ostatné. rifle šírky 29 mi padajú.

lalala12345

ahoj, za mesiac dva mozes vyzerat uplne inac ako teraz, terba do toho dat len trochu sebazaprenia

musis jest pravidelne idealne kazde 2-3 hodiny
zober si priklad z tohto clanku new.biomag.sk

plus ked to nechces vsetko nabrat len do tukov zacni cvicit, nemusis ist do posilky, rob kazdy den kliky a zhyby a to ti bude bohate stacit na nabratie zakladnych svalov, napr das is kazdy den 4 serie max. klikov co das s nejakou 60 sek. pauzou a 4 serie zhyby tak isto ako kliky. Totot ti zaberie denne 10 minut a urcite ti to zaberie, ver mi, musis len vydrzat

vela stastia ;)

kaja17

Ahoj tiež som mala taky problem.. Bolo to hrozné ....aporadim ti pi každý večer mlieko :-) a hlavne sa stravuj 3krat denne aby si si roztiahol žaludok.. Taktiež by si mal dlho spať :-) a hlavne nebiť v strese ...a k tomu by si mohol začať aj pravidelne cvičiť ..to že stále ješ a si chudý neznamená že nepriberáš možno sa to ukáže o mesiac a zrazu priberieš ale 10 kilov :-D :-):-) to je asi všetko..