Obmedzenie intimneho zivota v manzelstve..

Príspevok v téme: Obmedzenie intimneho zivota v manzelstve..
Kovepa

Dobry den. Mam 30 rokov a moj manzel 39. Sme spolu uz par rokov a pred 8 mesiacmi sa nam narodil syn. Dovtedy sme zili velmi dobrym sex. zivotom. No po porode sa vsetko zmenilo. Obaja sme velmi vycerpani a unaveni, pretoze maleho este kojim a kazdu noc k nemu 2 krat vstavam. Maly sa budi uz o 5 rano a nechce spat, tak to ho uz manzel berie do inej izby, aby mi umoznil oddych. Starostlivost o babatko nie je lahka, ale obaja si pomahame, ako sa da. vcelku sme stastni len nam uz nevychadza cas ani sily na intimne chvilky. Ma tu niekto podobne skusenosti? Kedy sa vam znova dostal intimny zivot do normalu?

Kovepa

Kafik Ked deti vyletia z hniezda, uz budem stara. Tam ma ten normal uz nebude zaujimat. Zijeme teraz. Pytam sa to tu zo zvedavosti. To snad mozem. Je dobre vediet aj nazory inych, to tiez ale neznamena, ze teraz zacnem svoj zivot porovnavat s druhymi. Sme ludia, tak komunikujeme, ci je zakazane sa pytat ludi na nazor?

kafe

Kovepa, načo sa pýtaš cudzích chlapov, či by boli schopný podviesť?
Podobne ako u vás je to asi vo všetkých rodinách s deťmi. A do normálu sa to vráti až keď deti vyletia z hniezda. Takže neboj :) dožijete sa toho. Možno.

Kovepa

Neviem, mne to chyba to "ako predtym", a viem, ze sa raz dostaneme do normalu, ale teraz som hrozne unavena. Starostlivost o babo mi zabera kazdu sekundu dna. Je to krasne, ale unavujuce. Vecer, ked maly zaspi, a ked uz mame konecne cas pre seba, tak si chcem konecne dopriat oddych sama pre seba, lebo viem, ze maly o chvilu vstane a zase sa zacne vsetko dookola. Nieto este sexovat. Podvedome si setrim energiu, aby som nespadla na hubu. A co chlapi, chapete svoje zeny, alebo vyhladavate sex inde. Boli by ste schopni podviest?

Igorrr

Je to u nás zle!
Manželka pred pôrodom bola žeravá do oralneho sexu,vždy si môj penis pekne postavila,rozdráždila ustami,tiež som ju ja dráždil a pred sexom prvý krát jazýčkom spravil na klitorise. Pokračovali sme striedaním polôh a ukončil som vždy výstrekom na tvár a prsia.dosť často dosiahla i vaginárny orgazmus..potom ma ešte chvíľu sala, draždila žalud,až som mal slasné krče.
Po narodení dieťaťa,skoro rok nechcela sex a orál mi vôbec nechce robiť,len klasicky sex a aj ten len tak povrchne chce mať rýchlo za sebou. Som z toho smutný,len sa hádame...proste sa zmenila!
Už som bol aj v sexuolog.poradni...že to sa stáva!Nepomáha ani dohováranie,prosenie.
Mám rád orál ako sučasť kvalitného sexu a špičkového dráždenia!!!

Asi tolko.