znechutenost

Príspevok v téme: znechutenost
laLA870

som zo svojho partnera znechutena,vravy mi tak ako svojim byvalim uplne tie rovnake spojenia navrhy, neviem co si mam o nom mysliet povie mi nieco o svojej byvalej a nakoniec to je uplne inak,zo zaciatku vztahu o nikom inom nevravel iba o svojj ex priatelke,necitim sa dobre ked mi tak vravy ako im a ani sama neviem ci ma on vlastne lubi. asi som chora ci chorobne ziarliva ohladom toho co bolo v minulosti , ale ja si vzdy vravym ze minulost naviazava na sucasnost

TRULY

Nie kašľať. Teraz to nechaj tak.
Ak ti najbližšie spomenie bývalú, tak mu slušne povedz, že jeho bývalá ťa vôbec neazujíma a či si uvedomuje ako často ju spomína. Povedz mu, že ti to vadí a nerobí ti to dobre a zároven ho popros aby ťa tak podobne ani nevolal v posteli a vymsli si niečo pekné. Aby sa neurazil, tak sa mu zaves okolo krku a nechaj ho nech vymyslí niečo nove a pekné.
Zbavíš sa tak problemu s bývalou a on bude kľudný, že si kludná ty a že on je ten čo...

Hlavne kašli na minulosť, len si tým všetko pokazíš tak ako ja. Stále som to riešil až dovtedy, kedy už bolo neskoro.

TRULY

Tak mu povedz, že ju viac nechceš počuť a nech sa preberie. Ked mu to nepovieš na rovinu, že nechaj si keci o bývalej pre niekoho ineho, teraz si somnou, tak to asi to trdlo nepochopi.

A minulosť budeš riešiť dovtedy, ako som riešil ja, kým nezisťíš, že si si sama všetko zburala a nemá to zmysel riešiť čo už bolo.. Nerieš, len to pokaziš.

ALe ohladom toho sa ozvy určite, nech si reči o bývalej nechá pre seba. Su pripady, kedy sa bývala nedá nespomenuť, ale tak nebude ju teraz predsa vyťahovať každy den

laLA870

ked mne sa to zhnusi ked mi povie tou prezivkou v posteli ,uz ani na sex nemam chut a potom vobec nanic ani na bavenie sa snim :(

LEA

lala, zabudni totalne na minulost, vobec to nie je pravda, ze minulost je naviazana na buducnost, pretoze ludia a ich nazory sa menia, velmi dobre viem o com hovorim, mala som podobny problem, ked som stale myslela na mojho frajera ex, stale som sa s tym nevedela zmierit, preto s nou bol, atd, ked bola taka, aka bola. dnes je to uz par mesiacov, co ma to absolutne nezaujima, lebo viem, ze bol mlady, hlupy, ona tiez, ale skor by som povedala, ze on je dodnes, a vobec neriesim, co bolo, lebo minulost treba zahodit za hlavu, a zit si v pritomnosti. minulost bola, a uz sa nevrati ! to je hlavne, a to si treba uvedomit...