čo po rozchode..

Príspevok v téme: čo po rozchode..
lollla

Ahojte, ak viete, poradťe mi, čo robiť po rozchode s praiteľom.. Mám 25, on taktiež a boli sme spolu 4 roky.. rozišli sme sa pre to, že bol strašný egoista.. všetko mu bolo prednejšie než večer strávený so mnou, moje pocity, to že mne niečo chýba, proste po emociálnej stránke všetko.
Neviem ako mám začať znova žiť, práve sa sťahujem do bytu, kde sme mali žiť spolu, je mi strašne.
Ako toto obdobie preklenúť?

TRULY

Je to kruté a zažil to asi každý, kto v živote miloval a je dobrý človek. (poznám)

V prvom rade sa určite obráť na kamarátky, posťažuj sa, poplač, ponadávaj zhodnoť.

Čo sa týka tvojeho ďalšieho smerovania, tak to sa dá určiť, jedine tak, čo vlastne v tvojom živote bude ďalej, teda mám na mysli toho vzťahu. Či je šanca, že sa dáte do kopy, či sa on chce vrátiť, alebo či sa chceš vrátiť ty, alebo je to na 100% definitívne.

Ak je to tá posledná možnosť, tak tomu pomôže len čas. Mne pomohlo íst na azet, anonymne sa posťažovať, popísať a ver či nie, ludia mi písali také veci, že ja s mojim problemom som si pripadal trápne.

Ak máš dobru kamarátku, ktorá bude trpezlivá a bude znášať to že najbližší mesiac, jej budeš vylievať srdce a mať čudné stavy, tak to je len dobre, málo kto sa na to podujme.

Poviem ti najotrepanejšiu frázu: Chce to čas. Ja som si myslel, že sa mi zrútil svet, že horšie nemoholo prísť nič. Síce si na to spomeniem ešte a zabolí to, ale sama dospeješ k tomu, že sa opustíš a až ked spadneš na dno, tak už rozum sám ti bude radiť niečo iné.
A to je to aby si začala žiť. Hlavne chod medzi ludi, do baru, kde je veľa ludi, veľa mužov, padne ti dobre ak sa na teba usmeje niekto, poobzerá si ťa, nadobudneš stratenu sebadôveru a zistíš, že nebol jediný kôl v plote.

Ak chceš, kľudne napíš, rád pomôžem.

wreck

lollla, napriklad intenzivnym ponorenim sa do prace. nezabera na 100%, ale pomoze zmiernit utrpenie, kym sa dostanes z toho, co ja volam vztahova zavislost.

ak mas dobre priatelky, casto vyhladavaj ich pritomnost, robte nieco spolu. striedaj to s tou pracou a spankom a po niekolkych mesiacoch to bude o nieco znesitelnejsie. v zavislosti na tom ako velmi si milovala. :(

co teraz napisem je klise jak svina, hanba mi, ale nech: taketo obdobie ta moze tak velmi posunut dalej, ze raz za to este mozno budes aj vdacna.

drzim palce.