Som bisexuálka a som na to hrdá!

jozoko

Musí byť už riadne stará, keď má tie "dlhoročné skúsenosti."
Nuž, všelijakí ľudia sú, nechajme ju, nech je ďalej "hrdá" .

alenka_maxova

milotka25, ja sa tak isto radim k hetero, ale nevidim nic zle na tom, ak su dvaja muzi, alebo dve zeny. Nepride mi to zvratene. "Z mladi" mam zazitok, kedy som skoncila v posteli so zenou. Nedoslo k nicomu "vaznemu", len sme sa bozkavali a trosku osahavali. A musim povedat, ze ma to nechalo neskutocne chladnou, ziadne pocity. Ale viem si predstavit, ze sa to niekomu prosto paci. Neposudzujme, nechajme nech si kazdy zije svoj zivot :)

Meretseger

Ďakujem, že mi umožňujete spoznať zákutia ľudskej povahy :) Ako spisovateľke (budúcej, ak chcete) sa mi to hodí. Napríklad taký názor jozoka alebo veva_IX. Mám dlhoročné skúsenosti, že takéto veci prehlasujú práve ľudia, čo majú sami komplexy a cítia, že nie sú zaujímaví. A samozrejme bez zmyslu pre recesiu.
Názory na homo/bisexualitu typu "je to zvrátené", etc., už žiaľ poznám až pridobre. Možno naivne čakám, že sa to tu raz zmení, hm?
Apropos... čo vravíte na Viktora Horjana pred časom v Let´s Dance? Tiež tu niekto písal pohoršený list do Markízy, nech tento tanečný pár stiahnu? :):)

milotka25

Nesúhlasím s názorom, že každá žena je trochu bi. Ja nepoznám nič krajšie ako telo môjho manžela. so ženou to je zvrátené.

jozoko

Chuderka, je hrdá akurát tak na to, že bude zaujímavá také dva dni. Celá téma sa točí okolo nej, aká je úžasná, že je bisexuálka. Je mi jej akurát tak ľúto.

Treecat

Tak ked ste nato hrdy co sa potom skryvate za policiu?Jak na duhovom pochode.Potom tam pozatykaju normalnych ludi za to ze chcu zmlatit gayov.A na vychode zas policia chrani ciganov.To pre koho funguje vlastne?Pre riadnych obcanov statu asi nie...

lentilkaaa

treecat sa opat prejavil ako ,,inteligent " ....
treecat keby som ta poznala osobne tak hned podam navrh aby ta zbavili sposobilosti