Aky mate nazor na malu svadbu

bronimira

Zuzka jasne, ze aj ja som taky typ cloveka, ktory sa rad dobre naje a tiez taketo veci po druhych svadbach riesim:))) Raz sme boli na takej, dokonca na vychode, co sme cakali, ze tam bude jedla a alkoholu straasne vela a stal sa pravy opak. Hladny a smadny sme z tade odchadzali, takze som to hohnotila za nie moc vydarenu svadbu. Po ceste domov sme stali na pumpe a normalne sme si museli kupit hot-dog, lebo by sme boli hladny:DDD Nastastie sa mi stalo ale toto len raz v zivote a dufam, ze sa mi to viac krat ani nestane.

bronimira

Zuzka a Hrncarka mate obidve pravdu, je to tak:))) Vsetci po svadbe riesia len to, ci bolo dobre jedlo a ci ho bolo dostatok:DD

hrncarka

...no my mame v kulturnom dome hostinu, tak sme to museli riesit tymto stylom..ale je pravda aj to, ze ta myslienka nemat nic na starosti ma tiez ohurila...a ked som videla fotky od inych bab, ktory mali tiez Josipa, tak som z tej krasy na tanieri odpadavala..a chcem, aby aj moji najblizsi hostia, mali gurmansky zazitok na nasej svadbe a aby si pochutnali na jedle..ved sa hovori, ze spokojny host je vtedy, ked ma plne brucho, no nie?..a je to pravda:-D:-D

lexxa

To máš pravdu, že právo na to nemá nikto, len teraz to vláda zakázala, takže sa nevesty môžu postaviť aj na hlavu a musia sa danej situácií prispôsobiť a buď svadbu prehodiť na iný termín alebo si spraviť len malú.

Domenikkes

Nikto podla mna nema pravo sa starat do toho, aku by ste mali mat svadbu. Riadte sa hlavne svojimi pocitmi, kedze je to cele vlastne o vas

hellkazuza

bronka to je pravda, ze coraz viac je modernejsie si zavolat catering na svadbu, lebo tieto firmy vedia vsetko spravit a tym padom neveste odpadne mnoho povinnosti, co je velmo dobre. moze sa aspon venovat sebe, vyberom svadobnych siat, kadernicke, kozmeticke, atd. tych povinnosti je aj tak dost vela, ved vieme, tie, ktore sme svadbu uz mali:)

bronimira

Len tak ma to zaujimalo, ako to mate vyriesene, lebo coraz viac sa stretavam s tym, ze ludia si volaju cateringove spolocnosti, tak som chcela vediet ako to budete mat.

hrncarka

...ak bude svadba, tak bude aj catering..bude nas to zabezpecovat spolocnost Josip...velmi som ich chcela a nastastie sa mi ich aj podarilo zajednat, mali volny termin..preco sa pytas?...mas nejake skusenosti?..co som citala v nasom okoli, tak vacsina tychto vychvaluje tak som zvedava, ake bude papanicko...