citim sa ako najvacsia hlupana

Príspevok v téme: citim sa ako najvacsia hlupana
sewie

opat som zbabrala diplomovku.studujem v holandsku a v septembri som prvy raz odovzdala-zamietli mi obhajobu s tym ze hkavny dovod bola nedostatocna anglictina-zle odborne vyjradrovanie.odovzdala som znova pred par tyzdnami uz opravene a zrazu mi povedai ze cele je to hrozne!skoro vsetcik spoluziaci spravili a ja sa citim ako posledna hlupana...este aj ked to otec zisti tak ma nakope do zadku a bude strasne sklamany...citim sa priserne-neviem co mam so sebou robit...asi som hlupa a nie inteligentna ako som si vzdy rada myslela!!!

eva345

sewie a co hovori tvoj konzultant? musis mat predsa nejakeho veduceho tvojej prace, ci nie? on by ta mal viest prave tym smerom aby bola praca dobra obsahovo a formalna stranka (gramatika a podobne) to je uz viacmenej na tebe

nepovedal ti konzultant ze mas vety ktore sa tazko citaju? alebo ze obsah prace je nepostacujuci? neukazovala si vysledky prace a to co mas napisane priebezne?

ked pises pracu v anglictine tak predpokladam ze aj cele studium bolo v anglictine, neviem sice kolko rokov trva tvoje studium ale predmety si tiez tym padom asi mala v anglictine, cize doteraz neboli problemy s gramatikou a s vyjadrovanim? na skuskach, pri pisani seminarnych prac, projektov a podobne?

nejako mi to nejde do hlavy...

Aja02

KolaceNejem, žiadna múdrosť ani hlúposť neexistuje. To je veľmi všeobecné pomenovanie. Máme IQ-inteligenčný kvocient, a ten delíme na:
1.Idiocia
2.Imbecilita
3.Debilita
4.pásmo medzi rozumovou zaostalosťou a normou
5.Podpriemerné
6.Priemerné
7.Nadpriemerné
8.Vysoké IQ
9.Veľmi vysoké IQ-genialita
Zakladateľku témy hodnotím ako nadpriemerne inteligentnú aj napriek tomu, že 2x nespravila diplomovku. K tej diplomovke sa musela aj nejako dostať, takže hlúpa nebude. Ja som si o nej vytvorila obraz len na základe toho, čo píše, takže sa kľudne môžem aj mýliť, ale napísať na niekoho na základe jedného príspevku, že je hlúpy je vrchol drzosti a TY si sa s tým zhodil. Toto by som si nikdy nedovolila napísať a ani povedať človeku, ktorého nepoznám.
Teraz mám síce trošku dlhší príspevok, ale dúfam, že si ma už konečne pochopil, pretože už sa mi fakt nechce vypisovať ti dookola to isté. ;-)

sewie

Maoam , diki moc, dam vediet!:)

Izabelka, myslim si ze mam talent na jazyky-lahko sa mi ucia, pamataju slovicka a pod, ale toto je uz o niecom inom:)-akademicke odborne vyrazy-veci co sa dost tazko pisu aj v slovencine, nieto este v anglictine, testy IELTS som urobila na 7.5 z 9-co si myslim ze je celkom slusne a pred prichodom na skolu som musela samozrejme dolozit predosle znamky a absolvovat 30 minutovy pohovor po telefone:)len moja anglictina je zial viac hovorova ako akademicka...zjavne by sa mi zisli nejake kurzy pisania:/

KolaceNejem

Aja02, milacku

Mame 2 stavy. Hlupost a mudrost. Ak popieras to, ze je hlupe nespravit diplomovku, tvrdis, ze je to mudre.

Vasnivo si pisala o mojej slaboduchosti a nervovej nestabilite, potom si napisala, ze si to pisala zo srandy, teraz opat pises, ze si to myslela vazne.

PS: Sama seba urazas tym, ze nestojis za svojim.

Aja02

KolaceNejem, áno, myslela som to zo srandy, ale teraz to už myslím vážne. Všetky príspevky, ktoré som ti napísala myslím vážne, pretože čím viac si píšeme, tým viac sa presviedčam o tom, že asi nebudeš v poriadku. :-D
Ja som nikde nenapísala, že je múdre neurobiť diplomovku. To už máš aj problémy so zrakom? :-D Tak ju urobí na tretí pokus, a čo? Svet sa preto nezrúti.
PS: Nemusíš sa tak snažiť uraziť ma. Nepodarí sa ti to. ;-)

KolaceNejem

Aja02

Uz zrazu si to myslela zo srandy? Nevies si stat za svojim, milacku? Teraz pre zmenu mam problem, pretoze som sa rozpisal? :D

Neurobit diplomovku je hlupe. Uz mi konecne napis, preco je mudre neurobit diplomovku.

Ani ja nemam rad najmudrejsich ludi na svete. Mam pocit, ze nemas rada samu seba, kedze nevies prijat hlupost. + napisal som niekde, ze som mudry? :)

Izabelka_MT

ked sa človek príliš snaží tak vtedy mu očividne dosť vecí nemusí vyjsť , ale to je individuálne ..no vieš nie každý má na jazyky talent ..neboj možno ti ešte dajú šancu a snaž sa nebud v strese lebo aj ten dosť zato môže

Aja02

KolaceNejem: Ja som to s tými tvojimi nervami myslela zo srandy, ale tie nervy asi fakt máš. To ta tak štve, čo som napísala, keď si sa tu tak rozpísal? Ja som inak kľudná. Ty tu máš zjavne nejaký problém, keď máš potrebu rozpisovať sa. :-D
Ale dám ti odpoveď na tvoju otázku. Tu nejde o to, či je hlúpa alebo múdra. Ty si ju označil za hlúpu na základe jedného príspevku, čo NIE JE múdre. Študuje na zahraničnej univerzite, musela zložiť zrejme dosť náročné prijímacie skúšky v cudzom jazyku, takže hlúpa asi nebude. Nemám rada ľudí, ktorí si myslia, že sú najmúdrejší na svete a všetkých naokolo hodnotia ako hlupákov, pritom sa nepozrú na seba. ;-)

Maoam

Sewie, tak ti velmi drzim palce, viem, ze to mas tazke, dve roboty, si sama, vsetko v cudzom jazyku, daj potom vediet, ako to dopadlo, das to, neboj!