Jej priatel ! :( Prosim pomoc !

Príspevok v téme: Jej priatel ! :( Prosim pomoc !
Wika..

Ahojte.. Je to trocha menši problem ako tu maju niektory ale potrebujem radu.. Začalo sa to jednym dnom ked som išla von s kamaratkou vtedy ma predstavila som svojim priatelom.. Po niekoľkych týždnoch som sa dozvedela, že ta kamaratka sa sťahuje.. Bolo mi vtedy strašne zle! No a musely sa rozisť.. Po niekoľkych mesiacoch sa mi jej bývaly začal páčiť.. Boly sme raz vonku no neboly sme sami bola som s kamaratkou ktoru nepoznal.. Na druhy deň mi napisala, že spolu chodia ! :( Myslela som že sa nervovo zrútim ! Neviem ako si to vysvetliť vždy ked ideme okolo seba sa tak vášnico pozerame na seba.. Som ako keby posadnuta, lae problem je v tom, že neviem ako na neho zaposobim :( Vždy sa usmievame na seba, zdravime si, rozpravame sa, pišeme si.. ale nemam odvahu na nič :(( Prosim pomoc !! Neviem ako dalej :( Bojim sa ! Dakujem kazda rada mi pomoze ! :(((

smajliQa

boze,,, to nie je ten pravy,, ved ozri co robi,, estesa na tom raz zasmejes...
a ber to z tej lepsej stranky.. tvojej amoske by sa isto nepacilo, keby ste spolu chodili :)

3nttt

baby baby...naco si ju zo sebou tahala von ked si sa mala stretnut s nim? teraz mozes zase cakat. aj ked ja si myslim ze to bohvie aku zivotnost nema ked sa poznali AZ par hodin a uz spolu "chodia". ale zase si myslim ze by si sa s toho mala ponaucit. na mna osobne by teda nezabralo keby sa mi niekto pacil, ale ten niekto berie to co pride prve pod ruku. keby si sa mu tak pacila, tak si nezacne s tvojou kamoskou. kasli na neho. a najdi si chlapa (ako hovori moja sesternica) ktory sa s teba posere :)

Fero M.

Druhý krat treba sa trošku rozhýbať. A s neviem aký máš vzťah s tou kamoškou ale ako ja by som sa jej ´´podakoval´´ . Navyše ak by niečo chcel, tak sa bude chytať sam neboj... možno čas uvidiš

Izabelka_MT

Kto sa hanbí, má prázdne ganby ..Tak to si môžeš len namýšľať to pozeranie a tak ..Možno je len milý nič viac ..