terapia farbami

d.malíkova

brunuska, si tu? porad mi niečo na tie hemeroidy, aj ked si absolutne nie som istá, či sú to oni, ale ku dr. sa hrozne bojím ísť, takže tak...

betka20

myslela som si ze ked som prestala vraciat ze ked som to povedala rodicom a tym ktorym som to povedala tak prejdu aj myslienky.Viem ze mam stale ppp a myslienky su silnejsie ale ak sa mi podari schudnut a verim tomu ze ano tak mi to stoji byt v ppp.Teraz mam iba 16 rokou a ked budem mat mozno 30... tak zistim ze som bola hlupa ze som mohla mat krasny zicot bez ppp ale teraz si to nechcem pripustit.mozno budem stastna mozno budem tieto roky lutovat ale myslim ze stoji za to bojovat a ist za svojim snom.ak sa mi podari schudnut 5 kil napisem tu.ale ked stale zlyhavam nebudem tu pisat.

betka20

vyskusam to uvidi ci to pomaha.psychiku si nedam doporiadku.Rozhodla som sa.preoze ked budem zdrava zacnem mat rada samu seba taku aka som.ale to nechcem pretoze potom si budem mysliet ze som pekna a netreba mi chudnut.ale to nie je pravds. mozno niekto niekedy vstupi do mojej cesty niekto a budem sa chciet uzdravim .zistim ze zivot je krasny a ze stooji za to mat sa rada.Zistim co je radost z jedla a ake to je povedat si mam sa rada.nebudu to slova ktore maju hlas ale nic neznamenaju.budu to slova zo srdca a pocitim lasku.nehovorim ze ju nemam ale myslim lasku k sebe k jedlu k mojim nedostatkomale teraz to nechcem.preoze zistila som ze stihle nie vychudnute zeny resp. baby to maju lahsie.mozno nie som tycna ale nechcem si to pripustit.

brunuska

jasne betka20 tak pre mna za mna vypi aj 20 poharov uvidis co to s tebou spravi-ale ty si daj najpr do poriadku psychiku a problem ppp inak ti nepomoze ziadna farba.

brunuska

betka20 citaj pozorne- papier,folia,kusok handricky-tejto farby na nu polozis na 15 minut skleneny-ciry-priesvitny pohar s cistou vodou a potom ju pomalymi duskami vypijes.no max. dva pohare- pretoze farba ma silnu energiu!!! tak sa mozes kludne aj predavkovat!

brunuska

neviem predpovedat buducnost ale vsimam si okolie a viem ze mas problem s ppp.takze logicky to bude vas vsetkych zaujimat-prave toto. no skus pit tu vodu-jest s indigovych tanierov-alebo si davaj pod tanier takuto podlozku.ale inak ked si v tmavomodrej-tak nemas taky hlad-vlastna skusenost.

betka20

:-)ty uz vies aj predpovedat buducnost? zlate:-) diki pekne To ked budem nosit tu idigovo modru nebudem tak moc hladna? super