Bolesť obličiek?

srdiečko455

Mávam často tupu bolesť v oblasti obličiek.Niekedy to hneď prejde ale niekedy na mňa prídu aj mdloby.O čo by mohlo ísť?

hviezda01

mne dnes lekarka povedala,ze mam v moci krv,ale vraj to mam z toho,ze som mala hned po menstruacii,lenze som jej nepovedala,ze ma obcas pobolievaju ladviny,nejako ma to v tom momente nenapadlo,az doma,ked som nad tym premyslala...lenze mna pobolieva aj brucho,teda ani sama neviem co presne ma boli,lebo raz ma zaboli na lavej strane pod rebrami,potom zase na pravej,alebo uprostred,co som zas myslela,ze je to zaludok,moze to byt vsetko tiez z obliciek?pri moceni nemam ziadne problemy

lucia705

ja som pred pár dnami mala niečo len s močovím mechúúrom, potom to zacalo byt horsie močove cesty a raz som cikala s rvou zdalo sa ze mi to prechádza aj bolesti mam mensie ked idem na wc, ale vcera a predovsetkým dnes som intenzivne cítila klimu a mam pocit ze su to oblicky MAM DOKONCA PULZOVANIE A TLAKY Už CELY DEN, mam už aj antobiotiká ale predsa len vedeli by ste mi niekto poratit s cim ich mozem este skombinovat alebo co by liečbu urýchlilo???

žužla

ahoj ja som mala časté zápaly obličiek, stále antibiotiká, no nakoniec som sa rozhodla že už kašlem na lekárov a nakúpila som si sirupy, kvapky, čaje... keď začnem pociťovať bolesť obličky, hned si dám pár kvapiek Rovatinex, pijem čaje, veľa vody a preventívne ešte sirup uroval forte. zdá sa že to pomáha, lebo silnejší zápal som tohto roku mala len dvakrát, predtým som ho mala niekedy aj dvakrát do mesiaca...

Jessi_11111

No ja keď som mala zápal obličiek, tak ma bolelo na obidvoch stránach pri boku na chrbte, tak vyššie nad krížami. Horúčku som mala si 38 niečo a veľmi silnú triašku. Nezvracala som, aspoň si nepamätám. Hlava ma tuším že, ani nebolela. Bolo to prbližne pred dvomi rokmi, keď som mala 10 rokov. Alebo 9 alebo 11 ,, už si nepamätám presne. Ale asi prd dvomi, lebo tak to mám v žiackych tušííím...ppaaa

bolesť123

lenže ja pri močení nemam problém, nič ma nepáli, zatiaľ

takže asi počkam, keby že sa objavia aj nejaké iné problémy, idem hneď na pohotovosť aj tu, ak sa to nebude zhoršovať tak pojdem po skúške domov a zájdem k svojmu lekárovi

Eva6

Mňa najprv začalo trošku páliť pri močení, tak som si nasadila samoliečbu a tak to aj dopadlo :) Pila som urologický čaj a tie tabletky, ale ako som už napísala, nepomohlo. Najprv pálilo pri močení cca 3-4 dni, potom už mi bolo celkove zle, krv v moči sa mi objavila tak na 2 či 3 deň a nakoniec som skončila v nemocnici.

bolesť123

tak dúfam že do piatku sa to nezhorši, a potom by som zašla k tomu lekárovi, stačí isť k obvodnému alebo ma ešte bude niekam posielať? z lekárov mam dosť strach