rob to čo ťa robí šťastným alebo sa riad podľa rozumu

Príspevok v téme: rob to čo ťa robí šťastným alebo sa riad podľa rozumu
erikaaaaa

mám za sebou dva 3ročné vzťahy, ktoré mi nevyšli, už rok som sama a cítim že mi veľmi chýba celkový vzťah, nielen čo sa týka sexu, ale so všetkým čo patrí ku vzťahu. Nikdy som nikomu neublížila, robila som všetko preto, aby moji priatelia boli štastní a nakoniec som nato ja doplatila. Cítim sa veľmi sama. Spoznala som jedného muža, je odomna o 12 rokov starší a veľmi dobre si rozumieme, od začiatku je medzi nami chémia, ked sa na seba pozrieme cítime to obaja. Povedal mi, že sa mu strašne páčim, že si vie somnou všetko predstaviť, veľmi by sa chcel somnou milovať, lenže má priateľku... Ja som sa nikdy nemotala okolo chlapov, ktorí boli zadaní a odcudzujem to, ale ked vidím aký je svet hnusný proste mám len ja vždy na niekoho myslieť a riadiť sa pravidiel a na mna nik nemyslel, mám spraviť to, čo cítim a vyspať sa s ním ( vzťah nepripadá do úvahy), keby som chcela vzťah tak zabojujem a on je na tom tak isto, povedal, že stačí veľmi málo a spravil by to, ale že by mal výčitky svedomia... Ale v tomto svete už nikto na nikoho neberie ohľad a bojím sa že ak budem vždy taká, že budem pozerať na druhých a nie na svoje šťastie tak neprežijem v tomto svete.

Krasomil

Nad tím, co napadá tebe, jsem taky už přemýšlel. Ale přišel jsem k názoru, že bych rozhodně nepomáhal ke "štěstí" někomu, jehož kdybych měl vedle sebe, tak by se mi z něj dělalo špatně. V mém případě to platí samozřejmě o ženách. Chceš poskytovat rozkoš někomu, kdo by podvedl svou přítelkyni a kdyby jsi byla na jejím místě, tak by podvedl i tebe? Jsem chlap, takže ti upřímně říkám, že ty jeho kecy jsou jenom snůška blábolů, které ale prostě platí na vás ženy a každý chlap to ví!!! Tohle je jen taktika jak tě dostat. Ale asi je to dané nevím čím, ale i když vám to jiný chlap řekne, tak stejně těm sladkým řečičkám a "svědomí" uvěříte, a pak se jako vždycky divíte. Rozhodně nejsi jediná, které tohle říká nebo říkal, i když ti bude se slzami v očích říkat, že to se mu ještě nestalo a neví jak dál.

Anaya

Nerob to. Aj tak by si z toho nemal lepší pocit. Hrýzlo by ťa svedomie.
Buď taká, aká si a raz sa uričte nájde niekto, kto práve toto na tebe ocení.
A súhlasím s Marošom - ten chlap ťa len namotáva a nie si prvá ani posledná.