Moj prvy sex, nebude mi aj mne trapne ze som panna?

Príspevok v téme: Moj prvy sex, nebude mi aj mne trapne ze som panna?
adrianka

heej SOOOOOOOOOOOS.... chcem chodit s jednym chalanom ale bojim sa vsetko co s nim budem robit po prve povie jeho kamaratom a s nich je polka moja skola, tak ze len budu po mne kukat a stale sa vypytovat ze aka bola noc.. hmm a dalsia vec, poradte mi, nebude trapne ze som este panna a budem s nim prvy krat spat... nebudem sa citit ako idiot.. pocit hambi alebo daco takee??
PROSIM PORADTE MIIII

Rubi

Fraisee tak vies pre mna je to zato nepochopitelne lebo ja som sa zato nikdy nehanbila,prave naopak bola som na seba hrda.A moj chalan je tiez rad ze som nepatrila inemu.

Rubi

Adrianka a preco by si mala vyzerat ako idiot?A este jedna rada, myslim si ze nebude na skodu veci ked spolu budete chodit aspon 1-2 rocky aby ste sa dobre spoznali a az potom sa s nim vyspi ked sa na to budes citit lebo ozaj to mozes olutovat.

fraisee

No info just for Rubi - baby sa hanbia priznat ze su panny, lebo si myslia ze nebudu pre partnera dost dobre, pretoze sa boja ake to bude az to bude, ci nebudu pri tom ako poleno alebo sa prip. boja, alebo sa budu bat povedat partnerovi ze to este nerobili, lebo si chalan mozno bude mysliet ze tu dotycnu nik nechcel.. atd

adrianka

oooo a este jedna vec holky, ked ste prisli o panenstvo, hmm tak tiekla z vas aj krv alebo ?? proste jak to prebiehaloo.. leboaj s toho mi dost lepi.. to je daco jak ked mate kramy???

adrianka

dikki ludia ste fakt zlati,
jasne ze s nim nechcem ist hned do postelee... ale to rozmyslam nad tm lebo viem ze casom to proste dojde...
a teraz ma to dost sere , ze ci nebudem pred nim vyzerat jak idiot a taaak