Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Softine

Príspevok v téme: Antikoncepcia Softine
miškaa

Dobrý deň. Môj lekár mi predpísal túto antikoncepciu, je to moja prvá. A chcela by som sa opýtať, od kedy môžem mať nechránený sex ak ju začnem brať v sobotu nakoľko mi začína menštruácia? a chcela by som sa opýtať, či počas tých 7 dní kedy sa neberie, môžem mať nechránený sex, a nebudem tehotná ? kamarátka mi povadala že to nebude dobré, že to nezabraňuje tehotenstvu, pretože antikoncepcie sa majú brať nonstop, a táto je na 21 dní. Mohli by ste mi poradiť ? ďakujem.. Uvítam aj iné skúúsenosti s touto antikoncepciou..

Slečka1

ahojte baby chcem sa len opýtať beriem antiku Softine už druhý mesiac a chcela by som už ten nechránený sex ale stále mám v hlave halušky .

natka 17

miska ,aj ja mam prvu antiko softine a som velmi spokojna , beriem ju uz 9 mesiacov,nepribrala som skor schudla a zvacsili sa mi prsia. nemam ziadne problemy a menstruaciu mam pravidelne , nespinim , nic.. moja kamka si ju tiez ide davat . mala maitalon a ze jej bolo zle. tak skusi softine

maruska123

miska tak po prve, keby si nastudujes letak, tak vies odpoved na vsetky tieto otazky

po druhe, ked zacnes brat v 1. den menzesu, si chranena od prveho dna, ak 2-5 den, musis sa tyzden chranit

po tretie, antika chrani aj pocas 7 dnovej pauzy, su preparaty, kde je 28 tabletiek, ale tych 7 pocas 7 dnovej pauzy-to je len palcebo a sluzia len na to, aby si sa vedela orientovat pocas cyklu, napr aby si nezabudla, kedy mas brat nove balenie a tak

ty tam tych tabl nemas, to nevadi, musis si pamatat kedy mas zacat uzivat novy balicek, ale chranena si uplne rovnako

vidim, ze kamoska sa v tom asi velmi nevyzna

ale toto vsetko by si vedela, keby si si to precitala, je to tam jasne napisane

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.