male libido, frigidita

dominika0807

Katuska: aphrodisia celkom pomohla...len ako nahle som to prestala'brat pravidelne, moju chut to narusilo. Viac vlhnem pri vzruseni a je trocha ine. Ale pocula som aj nazory inych dievcat a vraveli ze im to brutalne zabralo! Takze asi je to dost individualne...

katuska45457

Ahoj dominika, pomohli ti tie tabletky Aphrodisia V? Ja tiez hladam nejake tabletky na zvysenie chuti. Ale najradsej by som bola, keby som nasla take co si staci dat pred sexom. Nerada by som mala take co treba brat kazdy den :)

Jane318

Sex a ja je ako voda a oheň (ja som oheň). Mala som štyroch priateľov, z toho s jedným už išlo do tuhého a ja som proste ležala a nič ma k tomu neťahalo, nič sa mi nechcelo a ešte mi to bolo aj nepríjemné. S druhým to bolo trošku iné, pretože on chcel sex, ale ja nie, tak som ho spravila rukou. S ďalšími dvoma nikdy nič nebolo.
Zistila som, že ma asi chlapi nepriťahujú.
Horšie je, že ma nepriťahujú asi ani ženy.
(teraz hovoríme o sexuálnej stránke, lebo po tej stránke "aha aký pekný xicht" ma priťahujú aj baby aj chalani).
Vôbec na to ani nemyslím, nemám vôbec chuť, mám skôr až nechuť. A preto ani nejde s nikým do vzťahu, lebo raz to aj tak skončí pri sexe.
Ja si myslím, že je to tiež zakorenené v mojej psychike, ale neviem kde a neviem prečo. Neviem, čo je tomu na príčine.