Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SPRAVI SA DO MNA,,,,CO POTOM? =O

aaa21

no vies ale my to nerobime denno denne asi v tom je to ze je to v pohode:-)teda nerobilis me nedavno sme sa rozisli.ale sak normalka anemala som ziadne problemy z toho akurat pri cikani ma to stipalo inak nic.v pohode.-)

slavina

Ja som mala partnera,ktorý bol v sexe skutočný borec,ale 8 krát sa nespravil,sex sme ale mali 3 x denne po dobu 4 mesiacov,potom som začala z ničoho nič pri sexe krvácať,tak sme sa zľakli a utekali na gyn. tam mi lekárka povedala,že máme pri sexe používať jemnejšie praktiky,tak som jej povedala,že nič drastické nerobíme a keď som jej povedala,že máme sex 3 x denne,tak povedala,že to máme obmedziť,lebo som už zodratá...Tak sme si kúpili lubrikačný gél a fungovali sme ďalej 3x denne.ďalších 6 mesiacov (potom sme sa rozišli)No fakt si neviem predstaviť,že by sme to mali robiť viac ako 3 x,asi by som to nerozchodila...

aaa21

ze vladze robit pohyby..po troch razoch??boze moj..a my to robime osemkrat a vladzeme v pohode:-)ale je pravda ze to nemame pravidelne to je toez pravda lebo sa nevidime casto..

markketa

no ja neviem moja,asi ten odmieta,ktory to ma pravidelne a stači mu to.asi taky povie,že ma dost.bo ja ked otravujem a je už tak 3krat urobeny,tak mi povie,že jemu je jedno,ale už z neho nevymrdkam ani slzičku rozkoše,nieto semeno.mohla by som sa aj otočit dole hlavu!potom už je to važne natom kto vladze robit pohyby.hi hi

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.