SPRAVI SA DO MNA,,,,CO POTOM? =O-sex

markketa

a ak sa možem opytat,tak ako dlho trva napr.jedno čislo?teda už vlastne trvalo?a kde najdeš takeho chlapa?vedela by som,ale su obaja zadany!!!!!!

aaa21

baby..ale akoto?on mi tvrdil ze to tak robi kazdy..tak sa cudujem kde je ten kazdy..lebo aj kamosky mi hovorili ze to az tolkokrat nikdy nerobili..takze tak..teraz ostanem na ocot:-(

aaa21

markketa..no vidis my to robime cca osemkrat niekedy aj sest..to zavisi od nalady.tak asi styri - 5 krat pred spanim,potom v noci (ked ho zobudim) mozno dvakrat a rano jedno ciselko..mne to nehovor spociatku to aj mna potom cele bolelo ale zvykla som si..a teraz som sa s nim rozisla..teraz kde najdem takeho chlapa?:-(

markketa

ahoj aaa21.a to ty maš supermana,že sa do teba 8krat spraví?šak to si neviem ani predstavit.ja mam teda rada sex,ale už ked sa pomilujeme hodinu pred spanim a nahodu v noci,alebo rano hodinku zas,tak mam dost!raz som to skušala z mužom kto s koho,ale to sa spravil max.3krat a už by ma bol miloval do mrtva.rano som sa ledva vicikala.

cica

slobodna sice som...no vzdy si viem najst dobreho sexosa...to ti nedoslo...???aj momentalne-nie su to jednorazovky len FUCK BUDDY