utekat od priatela prec?

Príspevok v téme: utekat od priatela prec?
macka001

S priatelom chodim skoro 2 roky. Ked som niekedy u nich par dni v kuse, vsimam si, aky je. Mame nepomoze, hoci ju kolko raz prosi o pomoc. On sa radsej hra na pocitaci. Pomoct aspon s nedelnym obedom je uplny nonsens (hoci u nas doma je uplne bezne, ze moj otec pomaha s obedom). Nema take navyky ako ja, nikdy doma spolu neobeduju, kazdy si svoj tanier odnesie k pocitacu alebo k telke. Nieco take ako vyniest smeti, alebo nebodaj umyt riad u chlapov v ich rodine neexistuje. V zivote som nevidela, zeby si jeho otec vzal cosi sam z chladnicky, vzdy ho musi obsluzit jeho zena. Bojim sa, ze skoncim rovnako ako priatelova mama... :(

1.ella

žiaľ, gény sú gény, čo sa naučil doma, len ťažko bude meniť, je to na Tebe, ale budeš trpieť, lebo čím dlhšie budete spolu, tým to bude horšie, možno teraz mu na Tebe ešte záleží, ale časom mu prestane záležať na tom, čo si o ňom myslíš Ty a bude už len vyžadovať svoje pohodlie . . . dievčatku, chlapec, ktorý si neváži a nešetrí svoju vlastnú mamu, zákonitú manželku bude po čase istotne ignorovať tiež ... maj oči otvorené dokorán a zvažuj . . . hodne šťastia prajem

lentilkaaa

to co sa ,,ucil" cely zivot doma nezmenis...takze pokial sa nemienis tomu prisposobit, tak sa s nim rozid...pripadne si vyskusajte zit spolu a uvidis ako bude fungovat vasa domacnost

Magy

macka - nic nie je nemozne. zalezi, ako si to zariadis/zariadite. pokial budes trvat na urcitej rovnovahe pri domacich pracach, jednoducho nie je mozne, aby on bol nefer a nechal vsetko na teba. argument "to je zenska praca" neobstoji. v takom pripade - kopanec do riti a ides dalej. laska, ucta a ohladuplnost k partnerovi sa prejavuje aj tak, ze mu vychadzas v ustrety, odbremenujes ho, delis sa o to dobre aj zle - aj o domace prace. ajajja to napisala skvele!

casanta

Presne ako by si opisovala nasho otca. To ho naucila jeho mama. A neznasam tie delenia to je muzska a to je zenska robota. A vidim ako to na brata vplyva....poprosim ho aby riad utriel a povie ze je to zenska robota....ach....esteze moj priatel je pravy opak.