utekat od priatela prec?

Príspevok v téme: utekat od priatela prec?
macka001

S priatelom chodim skoro 2 roky. Ked som niekedy u nich par dni v kuse, vsimam si, aky je. Mame nepomoze, hoci ju kolko raz prosi o pomoc. On sa radsej hra na pocitaci. Pomoct aspon s nedelnym obedom je uplny nonsens (hoci u nas doma je uplne bezne, ze moj otec pomaha s obedom). Nema take navyky ako ja, nikdy doma spolu neobeduju, kazdy si svoj tanier odnesie k pocitacu alebo k telke. Nieco take ako vyniest smeti, alebo nebodaj umyt riad u chlapov v ich rodine neexistuje. V zivote som nevidela, zeby si jeho otec vzal cosi sam z chladnicky, vzdy ho musi obsluzit jeho zena. Bojim sa, ze skoncim rovnako ako priatelova mama... :(

J111

Len pozn., ked Vas niekto bude spamovat, tak mu to vratte, tiez mu poslite zopar mailov:D Mali by sa poniektori odnaucit, ze spamovat sa nema.

macka001

Opat si nepochopil...Ja som tu nenapisala preto, aby mi tu niekto poradil, chcela som len vediet nazory inych. Mozno tu prispel niekto, kto nieco podobne prezil, ja neviem, ale konecny nazor si urobim sama podla seba a mojho priatela. Len ma zaujimalo, co na tento problem povedia ini ludia...thats all

pravy huhu

macka,

potom asi zalezi na tom, ci ti taky priatel vyhovuje, alebo nie. My ho nepozname, takze nevieme, ci sa zmeni, alebo nezmeni. Ak ti vyhovuje, tak s nim bud a ak ti nevyhovuje, tak sa s nim rozid.HAdam len vies, ci ti to vyhovuje. Alebo aj to ti mame napisat my?

macka001

pravy huhu, ty stale nerozumies, ze ten problem tu uz je???? :D Bavis ma chlape...On uz je taky ako opisujem jeho otca! Snad uz rozumies o co tu ide. A daniela, na to, ze sme cez tyzden od seba vyse 200 kilakov sme za cely nas vztah boli neskutocne vela spolu. Pretoze bol o to obojstranny zaujem, cize keby som to pocitala v globale, prezili sme pod jednou strechou takmer rok a poznam ho velmi dobre. Tema bola zalozena, pretoze som chcela vediet nazory ludi, ktori trebats pod jednou strechou ziju uz veeelmi dlho

danielaaa

a prave preto treba zit v jednej domacnosti s chlapom aspon 2 roky, kym sa zoberiete, aby sio zistila aky je po case a ako vam to bude fungovat

pravy huhu

macka,

mozem povedat, ze urcite by som nezil s niekym, kto riesi problem, ktory neexistuje a mozno vznikne o rok. Alebo nevznikne.

rony26

teba absolutne nemusi trapit co si videla u nich doma, to uz totiz nezachranis, ako si niekto naucil tak ma, bohuzial...ty mozes ovplyvnovat vlastnu buducnost a vlastnu domacnost a to tak, ze sa urcia pravidla, prerozdelia povinnosti...tvoj priatel zrejme bude mat nabeh nato naco je zvyknuty, takze je na tebe aby si mu dala jasne najavo, ze tak to fungovat nebude...takze najprv mu daj sancu a az potom od neho utekaj

macka001

co si na to taky citlivy? aj s tebou sa zenska rozisla, lebo si jej v niecom vadil? Vies, ak chces ist s niekym do manzelstva, alebo hoci len obycajneho partnerstva, musite si v zasadnych veciach "sadnut". Ked si nesadnete, po case bude vztah peklo a ak ste aj na hlavu padnuti, budete to zivit dalej az kym neumrete... :)

pravy huhu

janka,

mne je uplne jedno, ci sa s nim rozide, alebo nie. Skor sa divim tomu, ze sa on s nou uz davno nerozisiel. Co na tom nechapes?