utekat od priatela prec?

Príspevok v téme: utekat od priatela prec?
macka001

S priatelom chodim skoro 2 roky. Ked som niekedy u nich par dni v kuse, vsimam si, aky je. Mame nepomoze, hoci ju kolko raz prosi o pomoc. On sa radsej hra na pocitaci. Pomoct aspon s nedelnym obedom je uplny nonsens (hoci u nas doma je uplne bezne, ze moj otec pomaha s obedom). Nema take navyky ako ja, nikdy doma spolu neobeduju, kazdy si svoj tanier odnesie k pocitacu alebo k telke. Nieco take ako vyniest smeti, alebo nebodaj umyt riad u chlapov v ich rodine neexistuje. V zivote som nevidela, zeby si jeho otec vzal cosi sam z chladnicky, vzdy ho musi obsluzit jeho zena. Bojim sa, ze skoncim rovnako ako priatelova mama... :(

lajlaaaa

utekaj od neho,ja takto žijem doteraz...t.j. 30 rokov...čo nevidel doma,to nemusí robit a keď mu poviem,že treba niečo opraviť,najprv urobí cirkus a potom to opraví,nie ako iní chlapi- s radostou ,že to robia pre svoju rodinu !
dobre si to rozmysli...budeš iba slúžka

budešnula

Macka001 - utekaj preč, kôli tomuto, že som si to pred svadbou nevšímala a myslela si že sa to zmení

, že sa ON ZMENÍ,

tak sa teraz po 12 rokoch rozvádzam a ostávam s troma deťmi sama,nikdy sa nezmení, bude ťa mať za nulu a nakoniec si nájde inú, ktorá mu bude robiť slúžku a ty stratíš drahocenné roky svojho života

Fidelity

keď som prišla na návštevu k môjmu ex (teda do domu jeho rodičov), musela som si najprv upratať jeho izbu, aby som sa mala vôbec kam zložiť a nezadusila som sa prachom.. som poriadkumilovný človek, ale zase nie tým psychopatickým puntičkárskym spôsobom.. jeho matka ho nikdy poriadne nepustila do kuchyne, takže aby vedel voľačo uvariť, nehrozilo.. lenže on nevedel ani riady poriadne umyť.. jediné, čo akotak zvládal bolo pokosiť trávnik a povysávať.. dosť mi to nešlo do hlavy, moji bratia napríklad boli vedení k samostatnosti, naučili sa variť, každú sobotu bolo rodinné upratovanie (kedysi dávno pred revolúciou)..
no a s mojím terajším to nie je oveľa lepšie.. zo začiatku sa snažil, ale dnes to vyzerá tak, že musím najprv odpratať bordel vždy, keď prídem.. lebo nemal čas, lebo zabudol, lebo nestíhal, lebo lebo lebo.. podstatnejšie je sadnúť za PC hneď ako príde z práce a byť tam do večera.. priznám sa, že sa tam veľmi dobre necítim.. on to vidí, možno si aj povie, že sa polepší, ale onedlho je to zase pri starom.. veď to je taká nepodstatná kravina.. všetci zaňho všetko urobia, raz za čas umyje kúpeľňu (wow!), povysáva.. a v jeho izbe nech je bordel aký chce.. v podstate predo mnou nemal dievča, ktoré by si vodil domov, takže sa asi nemal kedy naučiť poriadku.

lulu22

stačilo mi prečítať si hlavný príspevok a hneď ma to rozčúlilo :D bože, takých chlapov neznášam, to by som strielala :D čo sme, kde sme? najhorší sú takýto maznáčikovia, čo ich maminka pri všetkom obskajuje. Našťastie som zatiaľ mala takých priateľov, ktorí takí neboli, lebo ja takého prevychovávať nemienim.. fuj, až mi je zle :D

zuzi74

Ano su aj horsie veci ako tu niekto uz pisal, ale....prave kvoli takymto malickostiam mozu vzniknut casom problemy a hadky.
Neverila by som ani tomu, ze ak raz budete sami byvat tak...tvoj priatel vyzera byt dost nevychovany a mal to zial aj od koho odkukat.

arnie11

J111 Netvrdim ze je to lahke. Ale ak sa chce zmenit on sam pretoze ma silnu motivaciu to urobit je to mozne. Ak sa chlap (skutocny chlap) naozaj rozhodne ze sa zmeni (rozhodne, nie iba ze to niekomu slubi) tak je sanca. U chlapov ak sa rozhodnu zmenit ide o hlbsie zmeny. U zien je to ine, tie ak sa rozhodnu zmenit je to skor o tom ze sa inak oblecu, namaluju, zmenia farbu vlasov :-).

arnie11

Hm ak je mlady (cca 20) je sanca. Ale radsej ho rychlo vytrhni z toho prostredia prec a prevychovaj. :-)
Ak ma 30 tak bude mozno vyuzivat mama hotel do jej smrti.

macka001

ja si myslim, ze som velmi tolerantne dievca, ale nikdy mu nebudem tolerovat to, ze si nedelny obed vezme k pocitacu...alebo, ze mi nikdy s nicim nepomoze. Alebo "lahodku", ze na Stredy den ani poriadne nezje veceru a pobezi sa hrat hru na pocitaci...