Schudnut- brucho + stehna+ zadok

anjelicek

karolinka ja som rozmyslala,ze napr.utrok,,piatok a cez vikend by som chodila korculovat/bicykolvat/behat a potom ostatne dni by som cvicila doma.aby som proste stale nemala len ten isty pohyb:-)a starvovanie som si uz zvykla menej papat,rano si vzdy dam psyllium nalacno a som rada ze pomaha,a dokonca teraz som si ho nedala od piatku a ide to aj bez neho,takze skusim si teraz troska odvykat,ci to pojde aj dalej:)

Karolinnka

ahoj anjelicek, velmi rada pomozem ak viem a mozem :)) no aj ja som uz zacala behat :) tak dufam ze to bude mat do leta efekt ..

anjelicek

karolinka dakujem za radu:-))
ale ked sa chcem zbavit tukov asi by som mala zacat behat alebo uz aj korculovat,konecne sa nam tusim aj pocasie umudruje:)

Karolinnka

ahoj anjelicek, velmi dobre na rozcvicku je ako keby si robila spagat ale neurobis ho len sa tak roztahujes a davaj pozor a potom ze si sadnes na zem, roztiahnes nozky a skusis celo polozit na zem.. potom aj ze stojis a predklonis sa chytits si spicky noh a budes citit ako ti vzadu nohy sa natahuju .. skus

anjelicek

karolinka mam svalovicu na zadku a stehnach,ale vpoho,citim aspon ze nieco pre seba robim:-) nepoznas nejaky cvik ako si natiahnut svaly an zadnej strane stehien,lebo po cviceni potom zomieram:-(

Karolinnka

ahojte ale anjelicek, neboj bude dobre :) no ja som si zas dala taky pevny zavazok ze do leta tie sunky na stehnach musia ist prec... musim makat

anjelicek

cokoladka korcule mam,jasn eze budme chodit,ale spominala som tu ze tak o piatej chodim domov a kam mozem teraz vyrazit vtedy na korcule.uz tak od polky aprila to snad pojde.

cokoladka

tak to mas pravdu, zato s rozumom chudnite, potom mozte nariekat ak budete mat problemy, nebudte hlupe, pohyb, pohyb, pohyb