Schudnut- brucho + stehna+ zadok

srdiecko31

no ja mam taky mensi problem.. rano ked idem do skoly tak sa najem.. v skole nie vzdy som hladna.. ale aj tak musim jest lebo mi skvrka v bruchu... a pritom vobec nepocitujem hlad... a neviem co s tym,...

Karolinnka

mariamaria neviem ci som tu spominala ze som bola v nemocnici a nemohla ist na wc a ten regulax mi dali dr... a psyllium je prirodna vlaknina takze v pohode...

anjelicek

maria ake prehanadla?ako psyllium?ved to je len vlaknina. a nejem to kvoli tomu aby som schudla,ale mala som obrovske problemy s chodenim na velku potrebua activia,benefibra a teraz aj psyllium mi pomohli,tak v com je problem?menej uz jest asi nemozem a bohuzial an ten pohyb teraz nemam casu ked mam skolu.

mariamaria

baby vam fakt sibe???prehandla neberte!!!to je to najsprostejsie co mozte urobit.radsje cvicte a menej jedzte!!!

anjelicek

babenka,ja to ma so stravou tak etrocha problematicke kvoli skole.ale snazim sa jest na ranajky bud jogurt alebo oblozeny chlebik,vezmem si aj an desiatu chlebik,jablcko,popripade mandarinku ci pomaranc,potom obed,mensia porcia a potom jogurt do piatej alebo zeleninovy salat a uz nic.drzim palce:)

anjelicek

karolinka,ja ma tiez doma staru vahu.u priatela ma o kilo na vahe viac a u brata mam dokonca o tri kila viac,no najlepsie je sa vazit na jednej vahe,lebo tak presne zistis ci si pribrala,ci schudla.ja sa vazievam vzdy rano,az po wc samozrejme,tak raz za tyzden.

Karolinnka

ahoj babenka , takze kazde 2 az 3 hodky pravidelne papat a po 17 nie v tom to cele je a v pohybe samozrejme... a co je malo ? no nie je to bezna porcia z ktorej praskame je to asi o polovicu menej teda aby si necitila ze si prepapana...drzim pace

Karolinnka

ahoj anjelicek no psyllium je fajn :))ja som pribrala 1 kg ale to ja mam taku vahu staru komusticku a pred tym som ani na wc nebola tak neviem ale radsej sa vazit teraz dlho nebudem.:))som rada ze aspon male pokroky robis :)

babenka

caute, prebehla som si par prispevkov....
idem sa dat na chudnutie, ale teraz nemozem cvicit, ucim sa , budem mat cas tak od aprila.
tie co chudnete, ako casto jete a kolko toho je napr. na ranajky,,, ak mate cas skuste mi napisat taky nejaky den. vsade sa pise trochu. Ale kolko je to trochu ??
a este nieco..co je to anaerobne cvicenie ???/ dik

anjelicek

karolimnka no vcera som sa potesila na vahe,ukazala 54.ked bude 50 budem spokojna.dnes som si dala to psyllium nalacno rano a to bola sila:) do pol hodiny som isla:)