pre ženy ktoré majú orgazmus

moja

aj orgazmus sa musí naučiť a mať niekoľko orgazmov za sebou chce prax a jedného partnera, mne to trvalo do 30 kým som sa to naučila a teraz už menej ako tri nikdy

romanka

no, a to je ten problem. Skusala som sa so sebou hrat aj sama, ale nejako mi to nejde. Jednoducho sa nemozem spravit ja sama, potrebujem partnera a nieco ako vibrator a podobne mi nic nehovori.

brunuska

treba dobre spoznat svoje telo-hraj sa so sebou,skusaj-prides na to co ti robi dobre-a casom dosiahnes aj sama fantasticke orgazmy-dalej samozrejme zalezi od partnera-ale nemusi byt skuseny-staci mu povedat-ukazat co mi robi dobre-naucit ho. chce to len prax, skusanie roznych poloh,hranie sa... hanbite sa hovorit o sexe-povedat partnerovy co a ako-ale robit sex sa nehanbite??? nepochopim... budem mlcat,drzat a sama z toho mat nic nebudem???tak na co to robit???
cakat ze to pride same-orgazmy je pekna blbost!!! no a samozrejme ked to robis po dlhsom case orgazmov je viac a su intenzivnejsie,aj ked ich je viac po sebe-nemaju rovnaku intenzitu.

anulienka

ja som prvý zažila ked som bola s chlapikom na ktorom mi vobec nezalezalo (stáva sa) asi som vtedy nemyslela na to ci sa mu pacim, ci nvidí čo nechcem ukázať.... proste som myslele viac na seba ako na neho a prišlo to samé, nečakane a bolo to úžasné

vrzek

to je hlavne psychicka zalezitost romanka na to musis bud vyckat ak mas toho praveho partnera, alebo najst ineho... niekedy to moze trvat aj dlhsie ako rok kym pride orgazmus

pelova sprava

Ja som svoj prvy orgazmus mala asi pred 4 dnami....fantasticky pocit... Predtym som o tom len snivala (asi rok. ) a teraz to prislo... konecne

zuzanka2221

neviem ako to robime,ale az na male vinimky kedy na to nemam naladu,to vzdy nejako pride.mame svoj sposob a je to fajn a krasny pocit.ale malo kedy sa mi stane ze mam niekolko orgazmov po sebe.to sa musime milovat dlhsie.