podviedla som?

Príspevok v téme: podviedla som?
given

ahojte. stala sa mi taká vec..bola som veľmi zaľúbená do chlapa, ktorému išlo len o sex..bola to len krátkodobá záležitost-ani nie 2 mesiace,pričom sme sa stretli maximálne 5x ..počas tej doby som spoznala terajšieho priateľa..na internete..fajn sa mi s nim rozprávalo, rada som kvôli nemu sadala k pc..problém však bol, ze nie je zo slovenska a ani som nepomyslela na to, ze sa niekedy stretneme, nie preto, že by sme nechceli, ale pre diaľku a málo peňazí...ale stalo sa to a sme spolu už 2 roky. a problém je tu: on celú vec s mojou zaľúbenosťou do toho druhého vníma ako podvádzanie..priznávam, že som mala sympatie aj k terajšiemu priateľovi, ale neviem, čo je na tom zlé, veď predsa keď je niekto fajn, máme pozitívne pocity..ja som sa nimi netajila, ani tým, že by som ho rada spoznala osobne, a zrejme to bola chyba. Teraz mi počas hádok vyčíta, že som ho podviedla. Ospravedlnila som sa, mrzí ma, ak som mu nejak ublížila, ale vidím, že to nič neznamená a už som unavená z toho, že zo mňa robí niekoho kto podviedol, aj keď to tak nie je. Veď sme sa ani len nestretli, koho som teda podviedla? Kto má pravdu? ja si myslím, že to, že sme sa začali spoznávať na internete a mali sme k sebe sympatie, ešte neznamená začiatok vzťahu..neviem ako mu to vysvetliť..

given

určite som mu nechcela ublížiť, ale mám pocit, že je to už trošku prehnané, podviedla som niekoho, koho som v živote ani nevidela, niekoho, s kým dopad stretnutia bol vo hviezdach, niekoho, s kým som nebola ani len vo vzťahu? myslím si, že je dosť prehnané, že som sa vôbec ospravedlnila za takú vec, že som bola zaľúbená do niekoho a pritom mi bol sympatický niekto iný NA NETE..tak počúvať, že som podviedla v každej hádke mi už príde trochu choré..najskôr som sa preto cítila zle, teraz mi začína byť zle s partnera..čo je veľa to je veľa...ved som mu to povedala, vysvetľujem mu to, ale proste žiadny efekt..nič..už aj steny okolo mňa pochopili, že som nemala ani len koho podviesť, nie to ešte že som to urobila, ale on NIE

xy:)

nemozes podviest osobu, s kt. nechodis a toboz nie tu, kt. si este ani nestretla nazivo. tuk tuk na celo povedz milemu priatelovi

given

ale ved to bola len slepá zaľúbenosť, ošiaľ..teraz ani nechápem čo som na ňom videla..on mi dokonca jasne povedal, že nemám čakať vzťah a ja neviem čo mi bolo, ale naivne som niečo čakala..celé to bolo o mojej hlúposti a viem, že to nič neznamenalo..priateľ z toho robí väčšiu vec, ako to v skutočnosti je..chápem, že nikto to nemá rád, ale človek má sympatie voči mnohým, nikto nemôže čakať, že pre mňa bude existovať 1 dobrý človek a ostatní budú zlí, nudní, nezaujímaví..a ani tie sympatie zas neznamenajú, že z toho bude vzťah, alebo že mu naleziem do postele..ja som bola pred stretnutím veľmi opatrná a veľakrát som opakovala, nech sa veľmi do toho nevžívame, lebo možno že tie sympatie sú len ilúziou z netu..a on to zas bral príliš vážne, akoby sme vzťah začali prvou vymenenou správou..

doubledog

nikto nema rad, ked je len jednym z viacerych a to, ze si s nim, je mozno len dosledok, ze ten prvy ta nechcel.
asi to vnima tak, ze je v podstate len nahradne riesenie.