KAM NA STREDNÚ ŠKOLU? Poraďte prosím

zewa

Chod za kuchara, a potom si urob vysku na SPU v NR odbor Vyziva ludi a okrem toho, ze budes mat fit neviem co, tak budes odbornik s papierom, co by pripadne mohlo zaujimat tvojich klientov.

mattod.

no chcel by som byt ten poradca vyzivy + trener . pripadne vlastnit fit shop. a ak sa da aj kurz na to spravit by to bolo fajn . a ten kuchar,no po prve,su tam baby po druhe ked si robim jest tak bavi ma to robit . dobre asi som uz rozhodnuty tak dakujem teda.ak mi nevyjde kuchar ,spravim si kurz na toho trenera.

sweater

ked chces byt ten kuchar tak chod na taku strednu, teda snad vies varit, dochucovat atd. ze mas k tomu nejaky vztah a na toho osobneho trenera zalezi od toho co by si chcel robit ak nejaky poradca vyzivy + osobny trener tak nato skolu netreba, mozes sa tomu venovat vo volnom case, ale ak by si chcel byt nejaky maser sportovy alebo nieco, a pockaj taka stredna neviem ci je, ja som rozmyslal o vyske :), tzn. ja by som volil toho kuchara ale fakt v pripade ze mas skusenosti a z praxe vies ze ta to bude bavit a ze si v tom dobry, ze to nieje tak ze si rozmyslal a zrazu ta napadlo ze by bolo fajn pripravovat chutne jedla ale nic viac o tom nevies

mattod.

ja by som v buducnosti chcel vlastnit nejake fit centrum ,pripadne byt niaky trener ohladom zdravia,alebo kuchar.no neviem co je lepsie,poradite mi?

sweater

na tom ani velmi nezalezi ake mas znamky, uroven uplne klesla, na gymply najdes v pohode aj stvorkarov.. vyber si nieco co by si chcel v buducnosti robit a nezatazuj sa narocnostou studia alebo nebodaj prijimaciek, ja som nedavno dozrety plod naseho skolstva takze ti hovorim z vlastnej skusenosti (teda nie ze som stvorkar, ucil som sa celku dobre ale teraz ked uz viem aky ludia ake stredne skoly skoncili, viem ze som sa dobre podcenoval)