Brusel nas zradil a zaplatime za to MY

lost

Maros75

mozem uprimne?
3,1415 na entu...

Ak mam psa, dam mu nieco, co nesie moje aktualne tel cislo, nie? Logicke a ucinejsie ako cip (!)
Ten co nema mobil, asi je mala sanca, ze zoberie psa k vetovi, aby mi dal echo, atd..

Ked uz stratim psa, kupim tlaciaren a vytlacim 5000 letakov, aby som pokryl kazdy stlp v meste..

Ked mi niekto chce ukradnut psa, neni problem zobrat vreckovy nozik a psa cipu zbavit (toto sa robi v Mexiku btw, s ludmi.. to je realita.. takze zas to nikto nespochybni jednoducho tento fakt ... )

a v neposlednom rade,

DVA ROKY ?????????

lie WHAT THE F. ??????

toto ma byt ucinok cipu ? dva roky?

ehm, give me a break...

ako som uz pisal, mozem uprimne?....

to si o cipe myslim ;) :P

Maros75

lost......dnes v spravach bolo aj to,ze v usa sa jednej majitelke stratil pes ked mal tri mesiace a nasiel sa po dvoch rokoch:)
Vies ako? Mal cip a tak zistili majitelka :)

Danielle24

pozri, ja neviem, ako "im" to pomoze.. neviem... ale nejaky ucel to mat bude.. co je horsie, minule som citala, ze v USa je uz prva rodina, co sa nechala takto ocipovat.. tfuj... zacinam sa desit. v blizkej buducnosti nas caka riadne kontrolovanie...

lost

ano, aj povinne cipovanie psov...

A to by ma zaujimalo ako to pomoze ...

kedze cip je v krku, tak tam sa pochopitelne ohyba koza najviac, cize cip moze cestovat, a zaujimave je, ze citam casto, ze tam kde by mal byt cip, pes sa skrabe atd..

svojho nedam ocipovat :) tak dlho ako to len bude mozne..

aj som ho chcel zobrat na dovolenku, ale doma bude v ovacsom bezpeci, myslim si..

ale ak mu ten cip uz daju a nieco sa mu stane, nech si ma zodpovedny nepraje, to mozem verejne prehlasit a garantovat uz dnes.

Danielle24

Ahoj.
Tak ja som o tomto pocula uz davnejsie (rok, dva dozadu). A ano, je to svinstvo... Je svinstvo, ked zakazu pestovanie liecivych rastlin a bylin a miesto toho si budes musiet kupovat drahe lieky.. este som minule videla jeden dokument, kde jedna renomovana doktorka sa zmienila o nejakom "Codex Alimentarius " (neviem presne, ako sa to pise), ale princip je jednoduchy - vsetko sa bude kontrolovat - komplet vsetko - vsetky zvierata sa bude musiet dat ocipovat a zaockovat hormonmy, tiez sa znepokojovala, kolko svinstva sa pouziva (a v EU sa planuju schvalit este vyssie davky) na konzervovanie potravin . Z toho vsetkeho jej vyslo len jedno = vsetko prirodne sa bude nahradzat za umele.. a ked to tak teraz sledujem, mala uz vtedy pravdu.
Ak to este nestihli stiahnut, mozno ten dokument najdete na youtube - dajte si codex alimentarius