Je ockovanie klamstvo?

Ockovanie

Zaujima ma nazor na ockovanie ako take. Budem rada, ak sa mi niekto vyjadri k tomu zdroju, na ktory navadzam v prvom mojom prispevku :)

Ockovanie

Zatial dik za reakcie.

Chcem este pripomenut, ze ockovanie Gynatren je jedna vec a ockovanie proti HPV je nieco ine. Teda nepoznam ziadnu ich suvislost. To len pre citatelov, ktori by boli zmateni, ze miesam rozne veci.

Heatherka

a laurina ma uplnu pravdu. ja nie som ockovana a ani by som sa nedala. je to jedenvelky farmaceuticky tah a mozes ochoriet tak ci tak ( vid ockovanie proti chripke) ked u nas bola rozsirena vtacia, ci prasacia uz neviem ktora to bola ochoreli prave ludia, ktory boli oslabeni z vakciny .

Heatherka

poznam mamicku, kde po ockovani dietatko zomrelo. nemalo dobru inumitu a zomrelo. potom, kdepo ockovani v mieste sa vytvoril zhubny nador. to hovorim o ockovani deti.
nie stale je dobre ockovanie.

pri HPV je to na tebe ci sa das ockovat alebo nie .gynatren je vpohode, tam sa ti vytvoria protilatky proti bakteriam, ktore sposobuju rozne problemy,zapaly. pandemia nehrozi :)

Laurina22

Ockovanie proti HPV je marketingovy tah a slusny zarobok pre gynekologov

Ty si ockovana len proti jednemu typu virusu avsak virus moze zmutovat alebo atakovat v inom type