Vzťahy sú na nič?

Príspevok v téme: Vzťahy sú na nič?
anonymkaVS

Mám 18...Som v období,keď sa moja osobnosť formuje a kryštalizuje do novej podoby.No táto premena ma tak trochu prekvapuje...Nikdy som nechcela mať vzťah,a nakoniec to prišlo.Nejaký čas som bola šťastná,že ho mám...No čím dalej tým viac sa ako keby mením...čím dalej tým viac mám pocit,že mať priateľa sa mi nepáči...Nepáči sa mi predstava,že by som s mužom žila v jednej domácnosti,cítila by som sa strašne obmedzovaná.(až ma to desí)Dalej som zistila,že sa mi nepáči,byť závislá na mužovi.či už citovo( čo pri tom,ked niekoho lubime je myslim samozrejme)alebo finančne.Viac sa fixujem na moju matku...Mám vela povinností,a tak 3 x týždenne som s priatelom..ale ten čas,ked som s priatelom,si dobreže nie tlčiem hlavu o stenu,prečo strácam čas s ním,ked by som mohla ten čas tráviť s maminou a ocinom.Som divná?...je toto moja skutočná podoba,alebo je to len určité obdobie?...Predtým som si na tom,aby som trávila čas s rodinou,nezakladala.Ale hlavne sa bojím,že to vyvrcholí tým že sa s priatelom rozídem,no pričom mu nechcem zbytočne ublížiť tým,že v skutočnosti neviem čo chcem...

súhlasím

Súhlasím s kacenkaaas :-) Tak čo keby si občas trávila čas s priateľom aj rodičmi? Občas nejaký spoločný obedík?

kacenkaaas

podla mna donho nie si zalubena, keby si bola, uvazovala by si inak a xcela by si s nim travit kazdu volnu xvilu... ak sa s nim necitis dobre, nenut sa do vztahu. ked pride ten pravy, budes sa sama cudovat svojim reakciam (ako ja :))

tpch

No boze, tak si este nedospela do doby, kedy budes pripravena odist a zit samostatne. pokojne si to s rodicmi uzivaj, ak mas s nimi dobre vztahy, casu na frajerovmas dost..

anonymkaVS

Neviem,také normálne veci,uvedomovala si,že sú pre mňa najdôležitejšími v živote...príde mi to,ako keby som bola nejaká zúfalka alebo čo...