preco je to tak,

Príspevok v téme: preco je to tak,
patricia1313

chcem sa spytat na vas nazor ak mate skusenost..
stravujem sa zdravo 5 krat denne ked necvicim chundnem ked cvicim mam pocit ako keby som bola vacsia..
chodim do posilovne,,a 2O minut stepper,,potom strecing..na fitlopte brusaky a s 2 kilovymi cinkami trosku cviky na prsia a chrbat na konci pol hodka bycikel... je to nespravne ak chcem schudnut... poradte prosim..
asi by som mala len napr..hodinku bycikovat alebo behat ,
dik za nazory

patricia1313

ano tiez si myslim,bo ja uz mam tak zvyknute telo ze ked sa najem napriklad po viac ako 4 hodinach udpadavam,,mozno aj preto to tak je ze niekto povie aka chuda a stale je,,a ti obeznejsi nejdenia napriklad cely den ani v praci vobec ako to potom ze su tlsti?lebo pridu vecer domov a vyladuju chladnicku

mate59

samozrejme, že je vhodnejšie a správnejšie jesť 5x denne len do polosýta,nedostaví sa pocit hladu a tráveniu to uplne vyhovuje.Raňajky by mali tvorit cca 25% celodenného energ. príjmu.

patricia1313

ali ,ja som cely zivot bola gula,mala som 76 kilov,a to som jedla raz alebo dvakrat za den,,ziadny sport
Teraz mam 62 kilov,sportujem a jem 5 krat denne,,tak neviem asi to ma kazdy inak

patricia1313

Dik maruska,a hadam nic nepokazim aj si dam rano aj nieco sladke,alebo cerealnu tycinku ..hovori sa ze do 12 tej mozes zjest vsetko co ti chuti

ali123

jesť by sa malo iba 2krát alebo 3krát denne, čim viackrát do seba tískaš jedlo, tým viacej sa musí organizmus namáhať, napr. pankreas sa namáha produkovaním inzulínu, atď.

patricia1313

ano mate,pijem cistu vodu neviem ci to nieje az zle bo niekedy vypijem aj 3 litre aj viac,,
Mrkvu a zeleninu jem tiez :)a natieram si to pecivo so sunkou vetom fit,hadam to je ok?
takze ak budem jest takto pojde to?
a mam teda robit len aerobnu aktivitu

maruska123

patricia podla mna mas dobry jedalnicek, skus este trochu viac zeleniny, tym sa pekne dojes

myslim si, ze takto urcite schudnes