Prestáva to byť v poriadku

Príspevok v téme: Prestáva to byť v poriadku
radšejnikto

Zdravím. Neviem ako začať takže sa na to nejako navodím.Jednoducho som človek ktorý je citlivý veľmi pozorný a romanticky založený typ aspon si to o sebe myslím, veľmi sa vo vztahu dokážem naviazať na jednu osobu s ktorou som a s tou viem byť už ako sa hovorí navždy moje vztahy trvajú veľmi dlho. Ten raz mám opäť priateľku už je to dlhšia doba no nie rok. Na začiatku to bolo úžasné zamilovanosť z jednej aj druhej strany no po čase máva nálady kedy ju to nebaví kedy už nic necíti ale potom je to opäť dobré, stále som ja kto musí sa snažiť vždy zachrániť to čo je zlé ktorý vždy musí niečo začať a starám sa iba ja ona ako keby si iba ja neviem.. viezla.. máte nejaké typy ako to zmeniť ako v nej prebudiť to skryté ako ju potešiť ako ju opäť do toho dostať? niesme spolu často a aj to je dosť problém je mi trápne to tu všetko písať ale už som zúfalý. Dakujem

Fero M.

Kazdopadne netreba byt sprosty a na silu ignorant. Neviem vsetko je individualne. Ale mal by si byt sebavedomy a cielavedomy chlap s vlastnym nazorom a zalubami, robiaci ciastocne kompromisy pre dobro veci so stipkou ignoracie, ale zaroven vsimavy a pozorny gentleman a dobry milenec. Jednoduche nie?

xy:)

jasne fackovanie a bitie.. to je to, po com zeny tuzia cely zivot.. to je logika chlapov z jaskyne.
radsejnikto - lezies jej na nervy, lebo si na nej zavisly, niet sa comu cudovat

jaaa83

hovoríš,že ste málo spolu.možno si preto myslí,že to nemá budúcnosť,že to nikam nespeje a preto sa tebou nechce moc zaoberať(nechce sa na teba veľmi citovo naviazať).

jaaa83

kaboom:len raz by na mňa dvihol chlap ruku a by u mňa skončil,takže neviem odkiaľ to berieš,že ženy to majú rady.
radsej nikto:možno má dôvod,že je k tebe taká.neurobil si nič zlé?porozmýšľaj či ju niečo nenahnevalo a teraz to nevie stráviť.

Maoam

nielen zeny su taketo, aj muzi

cim väcsia potvora/cim väcsi magor, tym sa maju vo vztahoch lepsie

neoplati sa byt dobry/a, mily/a, chapavy/a, pekne ignorovat, ist si svojou cestou, byt maximalne sebavedomy/a a nezavisly/a, to je jedina cesta

inak vas ludia znicia, v akomkolvek vztahu

velmi malo ludi je natolko dusevne vyspelych a charakterovo silnych a vyzretych, ze si VEDIA vazit a cenit dobrotu a lasku druheho cloveka, bohuzial...

stretnut takehoto cloveka je pomaly menej pravdepodobne, ako milionova vyhra v loterii

väcsina ludi nema na to a spravaju sa vo vztahoch ako kedysi v skolke alebo na ZS

radšejnikto

Neznášam túto logiku žien. Možno by som vedel byť aj taký ale nevie sa to podariť jedno viem určite že ak o mna prejaví nejaká žena záujem vidím že ju to dosť serie a tu si uvedomí že to skončiť nechce a na mna veľa žien zaberá aj ked to nechcem jednoducho to po rozhovoroch ide a správajú sa ku mne inak, no niesom si istý v tom že sa bude o mna veľa zaujímať kde som ako sa mám prečo neodpovedám

Fero M.

vagoom čista pravda fakt... Nikdy som taký nebol ale už nejadku dobu som o tom presvedčený že to tak funguje...

kaboom

zenu musis raz zacat aj vyfliaskat a ukazat jej kto jej pan. ony sa sice tvaria ze to nemaju rady no v skutocnosti ich to strasne pritahuje a nevedia tomu odolat. ked jej ukazes tvrdu ruku a riadne tvrdo vy***kas tak vtedy je spokojna. to je ako na zakladnej skole ako si mozno spomenies-ked ju potahas zozadu za vlasy tak sice nadava ale v skutocnosti je stastna alebo na velku noc ked ju niekto riadne vyslaha tak takto sa im to paci. neviem preco ale priroda to tak zariadila. hlavne nechci od zeny rovnocenny vztah. musis hrat vzdy tu dominantnu ulohu, vzdy sa musi prisposobit chlapovi, vtedy je stastna. a ked sa jej tohoto nedostava tak to zacne hladat inde

Fero M.

Radšejnikto to iste som mal ja a skončil mi vzťah skoro po 6 rokoch. Bol som milý, nežný, pozorný, nehadavý, kompromisný, a na čo? Na hov*o!
Presne ako ti radia nižšie, nevtieraj sa jej, nedávaj jej všetko naraz,lebo si na to zvykne a bude to brať ako normálnu vec. A nakoniec ju nejaký holohlavý potetovaný zvedie na zlu cestičku, ktoru tak maju radi.
Aj moja bola náladová, raz nevie čo chce, raz vie čo chce raz škola, raz práca nerieš to fakt. Bud aj ty drzý, chod vonku s kamošmi ožer sa, alebo jej niekedy len tak nedvíhaj pol dna.
Je to proti mojej srsti tiež, ale paradoxne čim viac ju ignoruješ ked sa dá, tak tým viac sa ozve, a ked sa ozve, tak som milý ako viem byť a viac si to váži.
Nechaj ju ist s kamoškami, lebo ony to potrebuju, ist vonku poohovarať nas, obkecať posťažovať sa neboj ale aj pochvaliť. Par krat ju naserieš a potom spraviš nejaké gesto a bude ťa rozboerať týžden na káve aký si zlatý a milý. A tak ak budeš stále taký, tak na otázku jej kamošky ako napr. Martin? tak povie tak dookola...

radšejnikto

viem že toto je neskutočná chyba ktorú robím a neviem byť v tomto smere tvrdý, som človek ktorý potrebuje cítiť lásku aj mimo toho ako sme spolu kedže niesme spolu pravidelne a ked vidím že je niečo zle tak ma to neskutočne trápi a ked si nenapíšeme alebo niečo tak ten den je pre mna veľmi čudný a mám pocit že to celé sa nejako ukončuje a to nechcem