Prestáva to byť v poriadku

Príspevok v téme: Prestáva to byť v poriadku
radšejnikto

Zdravím. Neviem ako začať takže sa na to nejako navodím.Jednoducho som človek ktorý je citlivý veľmi pozorný a romanticky založený typ aspon si to o sebe myslím, veľmi sa vo vztahu dokážem naviazať na jednu osobu s ktorou som a s tou viem byť už ako sa hovorí navždy moje vztahy trvajú veľmi dlho. Ten raz mám opäť priateľku už je to dlhšia doba no nie rok. Na začiatku to bolo úžasné zamilovanosť z jednej aj druhej strany no po čase máva nálady kedy ju to nebaví kedy už nic necíti ale potom je to opäť dobré, stále som ja kto musí sa snažiť vždy zachrániť to čo je zlé ktorý vždy musí niečo začať a starám sa iba ja ona ako keby si iba ja neviem.. viezla.. máte nejaké typy ako to zmeniť ako v nej prebudiť to skryté ako ju potešiť ako ju opäť do toho dostať? niesme spolu často a aj to je dosť problém je mi trápne to tu všetko písať ale už som zúfalý. Dakujem

Deria

Pozitivum je, ze vies, kde robis chybu a to je uz polovicny uspech. Teraz to uz len praktizovat, ze? Kazdy, ci muz, ci zena, potrebuje vo vztahu urcitu slobodu, dokonca aj v manzelstve. Inac sa citi ako v kliestoch a skor, ci neskor sa taky vztah rozpadne. Takze neuhanaj ju, pripadne jej navrhni stretnut sa s nou o par dni neskor, nez ste zvyknuti. A hlavne, nerob jej ziadne sceny ziarlivosti.

blablablabla

radsejnikto: dam ti jednu dobru radu z vlastnej skusenosti: nebud na nej zavisly! alebo ak na nej aj si, tak sa aspon tvar, ze nie si! chlap ma byt sebavedomy, samostatny, vediet co chce a to si aj vziat-toto chcu vsetky zeny, tak ej to v genofonde ze chlap ma byt ten silny a zena ta krehka a nie aby teba zena musela cicikat a davat ti lasku, lebo TY na nej zavisis... radim ti dobre uz som mala takyto vztah a je to otras...
najlepsie co mozes urobit je ist si po svojom, zit si svoj zivot a nechat ju chvilku vytuhnut, ak pribehne tak je tvoja.

radšejnikto

Ano vystihla si to nedám jej veľmi dýchať, nedám veľa slobody a to na sebe neznášam som veľmi závislí na priateľke ktorú vždy mám a to mi na mne veľmi vadí, chcem to niekedy skúsiť neozvať sa no bojím sa že sa neozve a že sa to všetko z nej úplne stratí..

Deria

Hm, moc obsirne si to nepopisal ale vyzera to tak, ze straca zaujem. Z akeho dovodu, tazko povedat, dufajme, ze v tom nie je niekto iny. Mozno sa az moc snazis a nedas jej dychat, mozno jej davas malo slobody? Skus sa jej napr. neozvat, uvidis, ci si bude robit starosti. A co je najdolezitejsie, porozpravaj sa s nou o vasom vztahu, zisti, preco sa niekedy chova tak, ako sa chova.

radšejnikto

príde to jednoducho zo dna na den. neviem čím to je a neviem prečo to tak je. jeden den je to skvelé další bez príčiny iné/čudné