Holenie intimnych miest

Príspevok v téme: Holenie intimnych miest
mark_

Caute potrebujem radu. Minule som sa odhodlal ze si vyholim intimne partie tak som isiel na to pomocou normalnej ziletky a peny na holenie. Lenze na druhy, treti den, ked chlpky zacali zase vyrastat ma vsetko z nich priserne picha a neskutocne mi to prekaza. je to take iste ako ked si oholim tvar a na treti den tam je uz pichlave strnisko. lenze tam dole sa to sucha, napriklad stehno o stehno alebo aj polky a ja som sa musel oholit znova lebo sa to uz nedalo vydrzat:D teraz neviem ci to tak je u kazdeho alebo ci sa to da nejak zjemnovat pretoze rozhodne sa mi nechce tuto dost zdlhavu proceduru opakovat kazdy den...

mark_

este sa chcem spytat, okrem toho strojceka na vlasy, co hovorite na depilator? da sa to vydrzat?
a neviete co robit s tym pichanim? ci to som uz odsudeny na vecne muky?:D lebo je to naozaj velmi neprijemne a neskutocne mi to vadi. navyse zistujem, ze holit sa kazdy den tiez neni dobry napad lebo mam uz dost podrazdenu pokozku... v zivote by som si nepomyslel ake uz moze len mat clovek problemy s chlpami:D

wreck

no ano, prirodzene veci su pre stado chore, a tie skutocne chore su presadzovane ako norma. je na tebe kam sa zaradis.

s kockou si to vyjasnite. su este aj take tie typicke zeny, ktore maju rady na chlapoch prave tie muzne znaky. a nie je ich malo. tak aby si sa zbytocne neterorizoval, ked netreba. :)

a naozaj nehrubnu. je to len skresleny pocit sposobeny tym, ze celkom vyrasteny vlas alebo chlp sa ku koncu zuzuje. ked ho v polovici odseknes, je samozrejme hrubsi, nez by bol na konci.

mark_

tiez z toho nie som nadseny ale tak co mam robit? nechcem sa pred kockou vyzliect a ta aby na mna cumela ze ci som utiekol zo zoo.... teraz si to holim kazdy den ako debil a uz ma to totalne nebavi. robim to len preto lebo ak to nespravim a tie chlpky narastu a bude z toho take strnisko tak to pichanie mi normalne otravi cely den:D a najhorsie je ze tym holenim tie chlpy asi aj hrubnu ja uz neviem kto toto vymyslel:D ale vyskusam ten strojcek na vlasy a 6 mm dik

wreck

aaa, pan je metrous. :)) ja ti teda rozhodne nic v tom smere neporadim, ale svojim sposobom obdivujem tento druh masochizmu. preco to robite? :)

moje skusenosti su presne ako popisujes, preto som to skusil len raz v zivote. to tahanie o slipy by ma nepochybne priviedlo do sialenstva a udrziavat to hladke, cize kazdy den sa s tym babrat, nebudem v ziadnom pripade.

tip: kup si hair clipper a skrat si to na nejakych 5-6mm. nepicha to potom tak otrasne, je to este stale vcelku prijemne na dotyk a ked spravne odhadnes dlzku, v porovnani so zvyskom tela, tak to aj vyzera pekne.

a ano, aj brko sa zda vacsie, dokonca aj ked nestoji. :)