IPL - ake mate skusenosti???

Príspevok v téme: IPL - ake mate skusenosti???
zvedavica

Ahojte baby, ja mam velky problem so zarastanim chlpkov v oblasti predkolenia a bikiny. Depilujem si to strojcekom uz niekolko rokov no katastrofa ako moja pokozka vyzera. Hamba sa obliect do plavok.. Kozna lekarka mi nicim nepomohla, navstivila som niekolko kozm. salonov kde mi jednoznacne odporucili IPL. V jednom z nich mi dokonca aj "spravili" cenu na 150e za jedno sedenie a vraj ich budem potrebovat 5-6. Cize cca 1000e... Co je dost, preto som zvedava na Vase skusenosti. Je to skutocne trvale? Povedala mi, ze niektore IPL nezaberaju pretoze ta teplota je nizsia ako 70stupnov a to je potrebne na trvale odstranenie korienka chlpkov. Takztiez vraj lasere nie su take ucinne, teda otvorene mi povedala, ze je jedno ci to je laser alebo ipl dolezite je, aby to malo tych 70st... Inak to vraj nebude trvale maju pristroj Ariane, vraj je najlepsi. No ale jasne, ze kazdy si propaguje ten svoj. Co na to poviete? Ake mate s tym skusenosti vy???

zvedavica

.. este som chcela povedat, ze na spominanych partiach mam az jazvicky a vraj to ipl vylieci aj to.. je to pravda???