Mate kazdy vo vztahu oralny sex s partnerom?partnerkou?

Príspevok v téme: Mate kazdy vo vztahu oralny sex s partnerom?partnerkou?
Thomasis26

S priatelkou chodime treti rok..Mame sa aj tento rok brat.K tomu oralnemu sexu tolko...Prvy rok sme k tomu isli postupne..odmietala uspokojovanie mne aj odomna..vraj to nikdy nerobila a ani jej to robene nebolo...po case sa to zmenilo...obaja sme sa aj tak navzajom uspokojovali..a az do konca..ked som jej to ja robil ustami bolo vidiet ze je az v siedmom nebi....ale od isteho casu ked idem hlavou do jej lona tak ma rukami zadrziava ako na zaciatku vztahu,pritom jej prizvukujem ze mi to neprijemne nieje..prave naopak ze to milujem...no ona odmieta rovnako ako zacala odmietat aj to ked ju ja poziadam o oral..a necakam ani od nej aby mi to spravila do konca...ale akonahle jeje pocas milovania kedy je aj maximalne roztuzena sa jej spytam ci nepojde dole...hned ju chut na milovanie celkovo prejde..oblecie sa a otoci a chce spat...pritom sa aj umyvam.a hygienu dodrziavam a ked sa jej spytam ze co sa deje tak povie mi neviem...a dnes mi povedala ze nase milovanie sa velmi zmenilo..ale nevie vraj preco :(a som z toho nestastny...no a cem sa aj spytat ci len v nasom vztahu stagnuje oralny sex alebo aj v inych ..dakujem

??!!??

ako? mysli pozitívne......inak to nepôjde...a ver a dúfaj.
inak ma napadlo...možno to je "prvé milovanie" myslím teda to obdobie prvých mesiacov keď človek fakt miluje opadlo a preto to nechce.
ale ako som hovorila netlač na ňu...myslím že to príde a aj tak si myslím že sa hanbí... a cíti sa pri tom trapne...

Thomasis26

ja som to vzdy s nou miloval aj oralny sex...ke dbol aj zriedka....a nevymenil by som ju za ziadnu na svete...ale viem ze urcite budem tuzit s niekedy aj po tom,ale domnenie ze odmietne ma drti......alebo vdade clovek pocuva,cita vidi....napr.ze ten a ten miluju oralny sex..atd.a mna to vzdy zamrzi lebo budem vediet,ze doma to nenajdem :(......a neviem ako sa s tym vysporiadat

Thomasis26

dakujem za povzbudive slova :) ..nie nie nestal sa jej ziaden trapas..a chapem ze mozno odmieta fajku ale nechapem ze odmieta aj aby som ju ja robil tam dole.a stale mi to nejak nejde do hlavy.ze su aj zeny ktore do odmietaju.....nikdy ma dole nepusti..a ked ma aj v minulosti pustila tak len na chvilu a bolo vtedy vidiet ze bola cela bez seba z toho....ale fakt malo kedy ma pustala..nikdy na to nejak nebola

??!!??

no tak v tomto prípade by som to nechala tak.....buď jej to časom "zapne" alebo budeš mať smolu a teda aj ona. neviď to tak tragicky....miluješ ju a sex nie je len o "fajke". nesmieš to tak brať zober to s tej krajšej stránky....miluje tvoje pery a chce sa nich dotýkať a byť stále na nich prisatá ;-).
nestal sa jej pri tebe nejaký trapas? keň´d si bol dole?

Thomasis26

takze odpoved na pvu otazku.amo je iniciativna aj ona v nasom milovani..nezacinam len ja.....ale co sa tyka oralneho sexu tak to u nej nehrozi...smerujem jej dole...tak hned ma rukami zastavi..a odpoved na druhu otazku...rozpravame sa o tom stale...a vravi ze proste jej to je neprijemne..ze netuzi po oralnom sexe vobec.....a ze sa to ani vraj nezmeni...lebo jej to nieje prijemne...a ked vie ze ja ju budem o to ziadat..tak uz sa nedokaze uvolnit ani celkovo do milovania.........pritom viem ze pred casom....ked som jej to robil tak si to uzivala.....a teraz mi povedala ze v minulosti sme mali oralny sex len koli mne..aby som bol spokojny..ale vraj teraz uz to nece..

??!!??

a havne sa s ňou porozrpávaj....musí mať nejaký dôvod a treba to z nej dosťa...jemne samozrejem ako ľudia. skráta rozprávať rozprávať rozprávať

??!!??

netlač na ňu len to ti môžem poradiť.....myslím si inak že sa hambí.........nepomôže ani zhasnute svetlo a tma? možno sa cíti nepríjene ja neviem barz čo jej môže lietať hlavo možno si myslí že jej to tam smrdí alebo ja neviem (to je prva vec čo ma napadla...tak to neber osoben prosím) .
jej aj ona iniciatívna? alebo len ty, začne niekedy aj na vôbec ?

Thomasis26

Uz mi aj oznamila,ze sa nedokazala uvolnit,lebo oralny sex je jej neprijemny..a vraj netuzi po tom aby som ju aj ja uspokojoval tak :(.ja som si myslel ze toto neodmietne ziadna zena na zemeguli...Vcera sme sa milovali bez toho a bola uplne uvolnena.a ja neviem co mam aj robit..viem ze raz po tom budem tuziat po oralnom sexe :( a urcite mi pride luto ze ho vo vztahu nemame

milada1111

asi je to tym ze jej to vravis.nehaj ju riesit veci ako to ona chce.prisposob sa jej.kazdopadne nic jej nevrav co ma robit.mozno ked sa s tebou miluje,tak si predstavuje nieco co ju rajcuje a tym ze nieco povies ju prerusis a potom nema chut dalej pokracovat.ja to tak dakedy mavam