Ako sa zachovať

Príspevok v téme: Ako sa zachovať
Jan489

Ahojte. Rozišiel som sa z jednou dobrou babou. Na prvý pohlad bola velmi dobra, spolocne zaujmy a podobne ved viete. No ale po case jak ma natahovala, jak sme spolu chodili sa somnou rozisla. Povedala mi ze si myslel ze pri mne zabudne na byvaleho ale nezabudla asi sa snim vyspala ... povedala ze spravila nieco strasne pre mna tak asi ano.. ale to je uz jedno ci hento alebo hento spravila. Skratka nemyslim si ze chyba bola vo mne spraval som sa ako som najlepsie vedel. Mily, pozorny, vtipy atd. Nebol som nejaky zavysli na nej tak akurat... no ale uz je koniec vyrovnal som sa stym ale problem je vtom ze som na strednej a ja som jeden odbor a ona druhy... teraz sa snou budem stretavat 2 roky a neviem ako sa zachovat. Lebo bolo dost volno a od rozchodu sme sa nevideli a teraz to zacne. Neviem co spravi ci ku mne dobehne a nieco povie alebo.. skratka ako by sa mal zachovat spravny chlap? chlap ktory veril a tak aj dopadol.. nechcem byt svina nebudem nanu kydat ani nic podobne.. ani neviem preco sem pisem ale mal som taku potrebu :D

Deria

ked ti povedala, ze myslela, ze pri tebe zabudne, zrejme ta mala ako naplast na ranu. okrem toho ta opustila, takze nemas co riesit. ak sa stretnete, chovaj sa k nej normalne, ako ku kazdemu inemu a mierny odstup.