Blázon

johnycasho

"Predtým než si diagnostikujete depresiu a nízke sebavedomie, uistite sa prosím, že nie ste obkolesení blbcami..."
Zigmund Freud
;D

luciano

Psychiatria nepozná termín choroby "blázon". Existujú diagnózy ako napríklad depresia, autizmus, aspergerov syndróm, schizofrénia, mentálna zaostalosť a pod. Možno máš schizofréniu ale nemusíš sa báť. Príznaky schizofrénie sa dajú úspešne potláčať.

lost

Blazon je ten, co balancuje medzi geniusom a sialencom :D

Alebo tak nejak to bolo, sialenec je len na krocik od geniusu, ci naopak :P

A ako zle sa citis? ja neviem, boli ta brucho? hlava? prst ? alebo si myslis ze ta niekto sleduje ?

Jane318

Haha, toľko testov vyšlo aj mne, kadejaké prkotiny, okolie sa na mňa divne díva, kamarátka ma dobre že neposiela ku psychiatrovi....
A aj tak si pripadám, ako najzdravší človek na svete. Keď nie som blázon ja, ty určite tiež nie ;-)

tpch

hornet, ak ty sam mas pocit, ze si sa zblaznil, tak este blazon nie si. Mozes mat nejake uzkosti, depresie a podobne, ale naozajstny cvok este z teba nie je, lebo to by si si neuvedomoval, ze nim si. Ako napriklad J111.
Vela zdaru :-D

j111

Psychiater potrebuje klienta, on ti nebude nadavat. Ked ho potrebujes, tak nie si v norme, co viac ti mam povedat? Nie si ok, prejde to, uvidis. Ale tie stavy, brutalita, ak ti samozrejme predtym jeblo:D

j111

Tebe len takpovediac jeblo, nic si z toho nerob, prejde to, vlastna skusenost, len ziadnu paniku, vsetko prejde, potom to bude pekne.