Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vypadli mi vlasy PROSIM VAS POMOZTE MI

Príspevok v téme: vypadli mi vlasy PROSIM VAS POMOZTE MI
judita456

ASI PRED 3 TYTDNAMI SOM SI UPLNOU NAHODOU NA TEMENE NA PRAVEJ STRANE,NASLA VYPADNUTE VLASY,KRUH ASI 5 CM...UTEKALA SOM NA DRUHY DEN KU KOZNEJ...DALA MI ALPICORT,TRIAMCINOLON.A NEJAKY VOLNOPREDAJNY VITAMIN NA VLASY...ZOBRALA MI RANO KRV...VYSLEDKY BOLI VSETKO OK,AKURAT ZVYSENE TSH 4,749,NORMA JE 4,200.LEKARKA POVEDALA ZE JE TO OK.AKURAT MI POZRELA DO UST A JEDEN ZUB MAM NA VYTRHNUTIE,TO SI PRIZNAM,MAM HO KATASTROFALNY A KOZNA TVRDI ZE TO BUDE Z NEHO...ZE MI VLAY POTOM NARASTU,...PORADTE MI CO MAM ROBIT,AKE LIEKY MI ODPORUCITE,UZIVAM AJ WOBENZYM...PROSIM PEKNE O RADU

soker

nezakladaj milionpädsto tém ale jednu .

Len žiaden stres
Stres je naším „chlebom každodenným“. Avšak príliš veľa stresu neprospieva nikomu a ničomu – ani našim vlasom. Keď si k tomu pridáme nesprávny spôsob stravovania, nedostatok pohybu, znečistené ovzdušie, je pravdepodobné, že našim vlasom sa to páčiť nebude a podľa toho sa budú aj správať.

Všetky tieto faktory môžu totiž do istej miery negatívne ovplyvňovať rast vlasov, a preto by sme sa mali snažiť dodržiavať zásady zdravého životného štýlu a minimalizovať stres v našom živote. Uvidíte, že kvalitný spôsob života sa čoskoro prejaví aj na vašich vláskoch!

Sila prírody
Už naše staré mamy vedeli, že obyčajná žihľava nie je až taká „obyčajná“ a v starostlivosti o vlasy má svoje nenahraditeľné miesto. Ak chcete rast svojich vláskov trošku popohnať, umývajte si ich žihľavovým odvarom. Nečakajte však, že vám hriva porastie kozmickou rýchlosťou.

Minerály a vitamíny
O tom, že strava má vplyv aj na vzhľad a rast našich vlasov, sa už dávno vie. Aby ste vašim vlasom zabezpečili všetko, čo potrebujú, mali by ste dbať na prísun vitamínov A, B, vitamínu C ako i éčka.

Okrem toho nezabudnite na zinok, ktorý je skvelým pomocníkom pri problémoch s vlasmi – podporuje však skôr vyrastanie nových vlasov. Ideálne je získavať tieto prvky zo stravy, no ak treba, možno ich doplniť aj vhodnými výživovými doplnkami. Dajú sa kúpiť aj „namiešané“ zmesi vitamínov a minerálov priamo určené na podporu rastu vlasov.