chcem schudnut a pracovat na sebe, prida sa niekto?

Príspevok v téme: chcem schudnut a pracovat na sebe, prida sa niekto?
ariame

ahoj,

mam 28, 160cm a okolo 75kg. v pos;ednych dvoch mesiacoch so strasne pribrala a uz sa nezmestim do svojich veci.

Chcem pracovat na svojom tele a taktiez na svojej sebadiscipline - kontrolovat sa v jedeni,co jem atd.

rada by som nasla kamosku s ktorou by som mohla chudnut, porozpravat sa o tom, sledovat ako nam to ide,podporovat sa atd.

:)

emmelka

...tak teda dnes ráno som sa postavila na váhu a tých 77kg som si zapísala do zošitka. O týždeň v pondelok ráno by som tam chcela zapísať najmenej 76 kg.
Sebadisciplína: Ráno som si dala na dres 2 l vody- do večera ju vypiť.Jesť ako doteraz, len o tretinu menej.
No tento prvý deň som svoje predsavzatie dodržala.Ale myslela som nato celý deň.A to je to najťažšie. Začínam teda po troške treénovať svoju vôlu ... vydržať jesť menej a nemyslieť, že čo by som si ešte dala. Čiže najskôr si to urovnať v hlave.
Ak ste už niekto začínali chudnúť viete o čom hovorím.CHcem to takto vydržať celý týždeň a verím, že si zapíšem v pondelok o to 1 kg menej.

marionetka

..a este mi pomohlo ze som si zalozila dennik chudnutia a zdravej zivotospravy kde som si spisala ciele,co pre ne musim urobit,pisem si tam stare aj nove poznatky z oblasti zdravej vyzivy.nepisem si ho kazdy den aj ked sa vola dennik ale ked potrebujem.
musim povedat ze zatial este aktivne nesportujem ale snazim sa aspon nesedet tolko na riti a tak viac pomaham doma s upratovanim a tak :) cim menej lenosenia a cim viac hocijakeho pohybu,tym lepsie :)
kazda malickost sa rata:)!

samozrejme ze chcem stale napredovat a pomalicky ziskat nove spravne navyky a hybat sa.

a este jedna vec,niekedy mam chaos v tych vsetkych zasadach zdravej vyzivy a tak,jedni vedci prisli na nieco,druhi zas na presny opak,kto sa v tom ma vyznat...

marionetka

..nevadi ved chcem sa tiez podelit so skusenostami a tak si tu navzajom pomahat :) takze ja pekne zvolna som zacala lebo ja a pevna vola niesme zatial moc dobre kamosky :)
-cize zatial su to male zmeny v stravovani.uplne malickosti ktore nebolia a je to fajn,klasika:
-moje milovane mliecko som si zamenila za nizkotucne,
-kazde rano vypijem 2 pohare vody,cez den sa snazim pit dost vody,
-pijem aj cajik na podporu mocoveho ustrojenstva a feniklovy ktory mi strasne chuti a podporuje travenie
-papam ovocie (jeden banan maxi.za den,najlepsie k ranajkam)a aspon jedno jabko denne sa snazim,
-pecivo jem grahamove (mam hrozne rada chlieboviny bez toho by som nemohla byt)
-proste trosku sa kontrolujem ale ked mam chut kludne si doprajem aj jednu sladkost a tak a este dolezita vec,u mna okrem sladkosti bol velky problem,tzv.emotivne jedenie taze to mam namysli aby som depku nezahanala sladkym a tak.

sport mam tiez v plane pridat:)

Laurina22

Ahojte

Smajlik ja som bola na tom tak ako ty avsak ja som schudla ale radikalnym chudnutim a chcem va m povedat - nikdy to nerobte

Chodte na to pekne pomaly a zdravo...

Ja teraz chudnem tiez,mimochodom

sloniatenko

smajlik a ty ako dlho chudnes?ani ja na sebe este nic nevudim :( ale to chce cas.
ahoj marionetka aj ja si davam veeela kooopu casu na to :)

[zruseny8]

a akym sposobom? strava, cviky..prepac ze taka spoved, ale normalne sa tesim s ludmi, ktorym idu kila dole, lebo mozno aj mne sa to moze stat podobnym sposobom, aj ked este tomu nic nenasvedcuje :(

marionetka

..jaj presne ani neviem alebo si nepamatam,uz v decembri tam boli dake naznaky ale od januara urcite.ale nedavala som si to ako novorocne predsavzatie :)

marionetka

Ahoj ariame,aj ostatne baby,ja tiez chudnem a citim ze mi pomaha aspon takato virtualna podpora:)

ja som zalozila temu ,,Prečo zrazu priberam?,, ale niekedy napisem aj do inych kde sa chudne :)

...vlastne mna trapila otazka ze preco uz zo sebou musim nieco robit a preco to uz nejde samo :) tak preto som zalozila tu temu ale teraz uz aktivne pracujem na sebe tiez.moja aktualna vaha je 61 kg pri vyske 165 cm a chcem sa do prelomu jari leta dostat na mojich povodnych 54 kg a neskor sa vysportovat a potom zhodit az na 51 ale tam nemam este urceny termin.
Davam si vela casu nech sa koli tomu nestresujem a mam z toho radost!